Logo
(Po-Pá, 10 - 18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 001 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Turmalín hnědý - dravit

 

                                                                  

Turmalín hnědý - dravit
 
Dravit je oficiální název hnědého turmalínu
Původ názvu se vztahuje k oblasti podél řeky Drávy v bývalém Rakousko- Uhersku, kde byl tento kámen poprvé objeven již v roce 1884. 
Tento krystal, který je bohatý na hořčík a sodík, se vyznačuje tmavými barvami od tmavě hnědo černé až po žluto hnědou s poloprůsvitnými krystaly, které po prosvícení světlem téměř připomínají záhnědu.
 
 
Dravit je stejně jako černý turmalím velmi silným uzemňujícím a ochranným krystalem. Pomáhá nám vytvořit si silnější spojení se zemí. 
Pracuje s naším uzemněním skrze kořenovou čakru. 
Tento krystal nás hluboce energeticky čistí a dodává nám vytrvalost a životní sílu, zvláště když procházíme obtížnými životními situacemi.
 
Pomáhá nám k hlubšímu přijetí sebe sama a zejména těch našich stránek, které se nám vůbec nemusí líbit a raději bychom byli, kdyby vůbec neexistovaly. S každým takovým přijetím sebe sama potom přichází možnost posunout se v životě dál...
Dravit pracuje specificky se srdeční čakrou a poskytuje samoléčebné a omlazující energie. 
Když otevřeme své srdce a umožníte propustit vše, co v našem životě stagnuje nebo už nemá místo, jedině tak budeme moci skutečně pokročit na cestě k celkovému uzdravení těla i duše. 
 
Dravit má velmi uklidňující a láskyplnou energii. 
Ochraňuje naši auru a poskytuje bariéru mezi energií druhých a naší vlastní.

Doporučuje se nosit krystal dravitu s sebou pokud víme, že jdeme do prostředí, kde se nemusíme zrovna cítit dobře. Třeba když jedeme do míst, kde může být hodně neznámých lidí nebo hodně nemocných lidí nebo hodně různých energií, které na nás nějakým způsobem působí a nám z toho není nejlíp.
 
 
Dravit má sílu transformovat negativní energii na pozitivní a celkově na nás působí velmi zklidňujícím dojmem. 
 
Tento krystal je tu pro nás, aby uklidnil naše srdce i mysl, abychom mohli myslet a jednat s klidnou hlavou a být ve "své" pohodě ♡