Logo
(Po-Pá, 10 - 18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 001 Kč a máte dopravu ZDARMA

Potřebujete poradit?

+420 777 090 890 (Po-Pá, 10 - 18 hod.)

 

                                                                  

Slide

Dow

Tyto Mistrovské krystaly Dow mají tři sedmistranné zakončovací plochy fazet a tři protilehlé třístranné zakončovací plochy fazet. 

Mají dokonalou Božskou formaci 7 - 3 - 7 - 3 - 7 - 3, která je zhmotněním geometrické dokonalosti,  jsou nositeli Kristovského světelného vědomí.

  

Dow krystaly se také nazývají Trans-Channeling krystaly, protože jsou to Transmitter vysílače a Channeling přijímače krystaly v jednom, ale vlastně ještě navíc zesílené.

Konkrétně Dow, nebo Trans-Channeling krystaly, jsou velmi vzácné kombinace těchto dvou atributů v jediném krystalu. Jsou  to velmi energeticky silné krystaly.

Krystaly Dow jsou pojmenovány po přítelkyni Katriny Raphaell (autorky pojmenování Mistrovských krystalů)- Jane Ann Dow.

Tyto krystaly usnadňují přenos znalostí, energie a porozumění mezi energetickými vrstvami Životní síly. Vysílače jsou krystaly používané pro komunikaci na velké vzdálenosti.

Jsou nejmocnějším komunikačním kanálem pro získání moudrosti a porozumění z vyšších úrovní energie - duchovních světů.

Krystaly Dow jsou velmi účinné krystaly, které lze použít k hluboké meditativní práci. Jejich použití vyžaduje jasně definovaný vědomý záměr. Pokud jsme konkrétní našimi otázkami, zajistí nám tato Mistrovská formace tohoto krystalu velmi konkrétní odpověď. Při použití těchto krystalů je opravdu klíčová přesnost.

Krystaly Dow jsou považovány za „dokončovací“ krystaly. Lidé, kteří jsou ve svém  "posledním životě"  tady na Zemi, se ocitnou přitaženi těmito krystaly. Všechno ze všech minulých životů, včetně tohoto, je vtaženo ke zpracování. 

Pokud se Dow objeví v našem životě,  je to znamení blížící se transformace a kvantového skoku ve vědomí i citu. Dow má jednu z nejvyšších energetických frekvencí, je vyšší než jakékoli jiné Mistrovské krystalové konfigurace.

Krystal Dow také urovnává energie v našem vlastním čakrovém systému. Pokud víme, že je u nás čakra, která je nevyvážená, můžeme  na ni umístit Dow, aby vyvážila energii v čakrovém systému. Dow navíc stimuluje srdeční čakru a pomáhá jí v rezonanci s energií Božské Lásky.

Záhadná síla těchto formací z nich činí velmi zajímavé a tajemné krystaly. Pokud jste připraveni na hlubokou duchovní cestu, na lekce, které vám tento krystal  udělí a na jeho nedozírné možnosti, které se můžete naučit efektivně využívat, je tu tento krystal právě pro vás...