Logo
(Po-Pá, 10 - 18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 001 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Mistrovské krystaly
  3. Dévický chrám

Potřebujete poradit?

+420 777 090 890 (Po-Pá, 10 - 18 hod.)

 

                                                                  

Slide

Dévický chrám

Dévický chrám je místem, jehož prostřednictvím duchovní bytosti navazují s námi komunikaci, předávají nám moudrost, vhled a požehnání.

Dévické chrámy jsou krystaly se zvláštním vnitřním světem, s inkluzemi pohádkových vírů zmizelého vzduchu a zrcadlových ploch, které působí až nadpozemsky.

Mohou představovat různá křídla, anděly, víly, skřítky, zvláštní obrysy bytostí a různé tváře, můžeme tam nalézt spoustu zajímavých tvarů, které můžou podněcovat naši fantazii. Různě zavěšené houpačky a sítě uvnitř krystalu jakoby zvaly andělské a vílí světelné bytosti ke spočinutí.

                                  

Tyto chrámy slouží obrazně jako "dočasný domov" pro nadpozemské bytosti a umožňuje jim to připojit se k našemu fyzickému světu. A naopak nám lidem to umožňuje připojit se k andělské říši.

Tyto bytosti nejsou ve skutečnosti "uvězněny" v krystalu, je to jen projekce, odraz obrazu, který je někde mimo náš prostor a čas, slouží nám k lepšímu napojení se na jejich energii.

Dévické chrámy jsou Mistrovskými krystaly, které ztělesňují prvek čisté magie. Jsou bránou, skrze kterou mohou andělé, dévy, víly a další světelné bytosti vstupovat v komunikaci s námi do naší reality.

Tyto krystaly otevírají dveře pro lepší psychické vnímání, telepatii a nové zážitky.

Dévický chrám je vnitřní prostor s nádhernou harmonizační energií, kde se lze napojit na energii klidu a míru, prožít sebereflexi, rozjímání a nádhernou komunikaci s Vyššími říšemi ♡.

Zobrazuji 1-16 z 16
Produktů na stránku 4896144