Logo
(Po-Pá, 10 - 18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 001 Kč a máte dopravu ZDARMA

Potřebujete poradit?

+420 777 090 890 (Po-Pá, 10 - 18 hod.)

 

                                                                  

Slide

Larimar

Larimar je druh pektolitu a je to jediný pektolit, který si nese pozoruhodné zbarvení modrého oceánu. Toto zbarvení je způsobeno přítomností mědi. Jiné pektolity nesou jen odstíny šedé a bílé. 

                                 

Pochází z jediného místa na světě - z Dominikánské republiky, v horách poblíž Rio Bahoruco z dolu Los Chupaderos. Jméno Larimar je ochranná známka a nelze jej použít na žádné pektolity odkudkoli na světě.

Je velmi ceněný a vzácný. Jsou různé kvality a odstíny tohoto kamene. Nejkvalitnější Larimary mají nejhlubší odstíny tyrkysové barvy s nejpříjemnějšími kontrasty bílých krajek a vln.

                                 

Larimar je nádherný drahý kámen, kámen bohyně moře a kámen delfínů, který v nás otevírá komunikaci. Pomůže nám otevřít své srdce a být schopen mluvit o svých citech a pocitech.

S larimarem dokážeme komunikovat s druhými tak, že budeme vědět, co a jak je třeba říci a říkat to způsobem, který druzí nejlépe uslyší.

                                 

Larimar je velmi uklidňujícím kamenem. Stačí se na kámen dívat a už jen to přináší klid do duše. Dokáže svou vodní energií zchladit jakýkoli ohnivý hněv.

                                 

Pomáhá uvolnit negativní emoce a nahrazuje je pozitivními. Vytváří prostor pro odpuštění sobě i druhým a jako takový je Larimar vhodný kámen pro ty, kteří trpí sebeobviňováním nebo pro ty, kteří zažili v životě trauma, zasekli se a nemůžou se posunout vpřed.

Larimar, náš kapesní terapeut nám poskytuje prostor se s tím vším vypořádat. Bude nás jemně tlačit směrem k řešení a posunutí se dál na naší životní cestě. Ukáže nám naši vnitřní sílu, která je v nás.

                                   

Larimar je kámen ženské energie

Zmírňuje stres a učí nás užívat si přítomné chvíle a brát život s lehkostí a nadhledem.

Vede nás k tomu, že nemusíme mít stále kontrolu nad každou maličkostí

Očista a nabíjení

Očišťuje pod proudem vlažné vody. Nabíjejte za slunečného dne, ale ve stínu. Nevystavujte Larimar dlouho teplu nebo slunečním paprskům, mohl by vyblednout.

                                     

Zobrazuji 1-4 z 4
    NÁRAMEK Z MINERÁLU LARIMAR TROMLOVANÝ SEKANÝ KAMÍNEK
    ks
    Produktů na stránku 4896144