Logo
(Po-Pá, 10 - 18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Potřebujete poradit?

+420 777 090 890 (Po-Pá, 10 - 18 hod.)

 

                                                                  

Slide

Elestial

Mistrovský krystal Elestial je označován také jako skeletální, kosterní a je to typ krystalu křemene, který uskutečňuje svůj vlastní růst ve vrstvách jako cibule, opakuje své vzory a svou strukturou připomíná tak trochu krokodýlí kůži. Často můžeme uvnitř vidět vrstvy jílu a hornin, které se zde během růstu krystalu se různě usadily. Vzácně může obsahovat i bubliny vzduchu naplněné vodou.

                                    

Nese vysoké vibrace a je to velmi vzácný, zvláštní a zajímavý kámen s mimořádnou silou a schopnostmi. 

Eestiální křemeny jsou nejpokrokovější „křišťálovou technologií“, která existuje, jsou nositeli záznamů starověku.

                                   

Krystaly Elestialu díky svým vysokým vibracím přicházejí do našeho života, pouze pokud jsme na ně připraveni a až nastane ten správný čas. Pokud vstoupí do našeho života, poskytne nám láskyplné vedení, bude jako komunikátor mezi námi a naším vyšším Já. Umožňuje nám přístup k informacím z minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Umožňuje nám podívat se na vše do hloubky, jít hodně pod povrch věcí. 

                                    

Pomáhá nám vrstvu po vrstvě překonat naši emoční zátěž, uvolnit bloky, negativní návyky a špatné myšlenkové vzorce. Otevře nám hloubku nedozírných možností, ke kterým bychom se nedostali, kdybychom si dále udržovali své nízké vibrační nastavení, své bloky, které nám brání v růstu a v posunu vpřed. Vede nás k rozpomenutí si na naše poslání a úkoly, které tady na zemi máme, abychom pracovali na sobě a na zvyšování vibrací jak nás samotných, tak druhých lidí i naší planety jako celku. Aktivuje vyšší vědomí, vylaďuje nás s duchovní říší a zapojuje kosmické poznání. Vyčistí veškeré negativní energie a přeměňuje je na pozitivní. Je vysoce nabíjející. 

                                    

Tento krystal nabíjí svou energií nejen nás, ale i vše kolem nás, dává nám velkou sílu a motivaci. Můžeme s ním nabíjet jiné krystaly, sebe, jídlo, vše, na co si vzpomeneme... Uvádí srdce i rozum do rovnováhy. Může odstranit zámek z našeho srdce a naplní naši duši energií lásky a světla.

Umožňuje nám nahlédnout do našeho nitra a nalézt tam lásku, která tam vždy byla... Elestial má v sobě ducha zářících  andělů...♡