Logo
(Po-Pá, 10 - 18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 001 Kč a máte dopravu na výdejní místo ZDARMA
Slide

Elestial

Mistrovský krystal Elestial je označován také jako skeletální, kosterní a je to typ krystalu křemene, který uskutečňuje svůj vlastní růst ve vrstvách jako cibule, opakuje své vzory a svou strukturou připomíná tak trochu krokodýlí kůži.

Často můžeme uvnitř vidět vrstvy jílu a hornin, které se zde během růstu krystalu různě usadily. Vzácně může obsahovat i bubliny vzduchu naplněné vodou.

                            

Nese vysoké vibrace a je to velmi vzácný, zvláštní a zajímavý kámen s mimořádnou silou a schopnostmi. 

Elestiální křemeny jsou nejpokrokovější „křišťálovou technologií“, která existuje, jsou nositeli záznamů starověku.

Ve spoustě případů mívají elestialy oboustranně ukončené krystaly. Oboustranné ukončení vyzařuje energii z obou svých konců. Takové krystaly jsou schopny svou energii sjednotit a poté ji vysílat mocným způsobem.

Mistrovské krystaly elestialu fungují z Vyššího hlediska jako rozvaděče propojující mezi sebou různé dimenze, časy a úrovně vědomí

Neustále vyzařují vibrace, které nás propojují s neviditelným světem. 

Na svém povrchu mívají vyleptané symboly, které jsou plné neuvěřitelných informací. 

Můžeme je "číst" pouze prsty. 

Tyto krystaly jsou přitahovány ke "svým" lidem, kteří je mají schopnost "přečíst", ať už si to tito lidé uvědomují nebo ne. 

Pokud jsou informace "přečteny", vstřebávají se do veškerého lidského vědomí tady na planetě a umožňují posun a transformaci

                                   

Krystaly Elestialu díky svým vysokým vibracím přicházejí do našeho života, pouze pokud jsme na ně připraveni a až nastane ten správný čas. Pokud vstoupí do našeho života, poskytne nám láskyplné vedení, bude jako komunikátor mezi námi a naším vyšším Já.

Umožňuje nám přístup k informacím z minulosti, přítomnosti i budoucnosti a dává nám možnost podívat se na vše do hloubky, jít hodně pod povrch věcí. 

                                    

Pomáhá nám vrstvu po vrstvě překonat naši emoční zátěž, uvolnit bloky, negativní návyky a špatné myšlenkové vzorce.

Otevře nám hloubku nedozírných možností, ke kterým bychom se nedostali, kdybychom si dále udržovali své nízké vibrační nastavení, své bloky, které nám brání v růstu a v posunu vpřed.

Vede nás k rozpomenutí si na naše poslání a úkoly, které tady na zemi máme, abychom pracovali na sobě a na zvyšování vibrací jak nás samotných, tak druhých lidí i naší planety jako celku.

Aktivuje vyšší vědomí, vylaďuje nás s duchovní říší a zapojuje kosmické poznání. Vyčistí veškeré negativní energie a přeměňuje je na pozitivní. Je vysoce nabíjející. 

Tento krystal nabíjí svou energií nejen nás, ale i vše kolem nás, dává nám velkou sílu a motivaci.

Můžeme s ním nabíjet jiné krystaly, sebe, jídlo, vše, na co si vzpomeneme... Uvádí srdce i rozum do rovnováhy. Může odstranit zámek z našeho srdce a naplní naši duši energií lásky a světla.

Umožňuje nám nahlédnout do našeho nitra a nalézt tam lásku, která tam vždy byla...

Elestial má v sobě ducha zářících  andělů...♡

Potřebujete poradit?

+420 603 516 265 (Po-Pá, 10 - 18 hod.)