Logo
(Po-Pá, 10 - 18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 001 Kč a máte dopravu ZDARMA

Potřebujete poradit?

+420 777 090 890 (Po-Pá, 10 - 18 hod.)

 

                                                                  

Slide

Samoléčitel

K samoléčení dochází, když je krystal nějak poškozen nebo ulomen přirozeně se vyskytujícími přírodními procesy (posuny v linii zlomu, zemětřeseními, extrémními teplotami...) v krystalovém ložisku. 

Poškozený krystal stále roste v kapse krystalu ve vodě bohaté na rozpuštěné minerály a vytváří nové krystalické struktury, které umožňují hojení. 

Samovolně zahojené krystaly můžeme rozpoznat podle toho, že mají jeden svůj "zdravý" konec běžně zakončený do špičky šesti zakončovacími fazetami a na druhém uzdravovaném konci mají vrstvy menších zakončených ploch nebo šupin, které hojivě pokrývají bývalou "poraněnou" oblast.

Pohled na samoléčebně zahojený krystal

Vytváří se tam spousta malinkých zakončovacích fazet, jakoby malinké špičky, jejichž strany se otáčením na světle lesknou.

Pohled na běžný nezaléčený krystal

Tím se liší od jiného ulomeného, nezahojeného krystalu, který má povrch zlomu sice také nerovný, ale je bez těchto trojúhelníkových špiček, šupin.

Krystaly Samoléčitelé jsou Mistři zvláště užiteční pro duchovní, emoční a fyzické léčení a se svou velmi vysokou vibrací jsou nejvšestrannějšími léčivými kameny mezi všemi krystaly. 

Tyto vzácné krystaly mohou být  nápomocny při podpůrné léčbě našeho vlastního fyzického zranění.

Můžeme jej držet v rukou nebo si ho přikládat na tu část těla, která potřebuje uzdravení. 

Tento krystal díky své vlastní prožité zkušenosti a svému zvládnutému boji, nám může pomoci překonat to, co se nám může zdát být nemožné.

Stejně, jako se zlomily a zhojily krystaly samoléčitelů, se můžeme uzdravit po zranění i my.

Budou nám věrně pomáhat, dokud naše poškození nebudou zaceleny. Jsou to krystaly, které jsou vytrvalé a nikdy se nevzdávají.

Uzdravující Samoléčitelé nám připomínají, že mnohdy bez zlomenin, šrámů a ran nemůžeme objevit svou vnitřní krásu a hloubku.

Umožní nám podívat se na naše vlastní traumata z jiného úhlu a pochopit jejich smysl.

Pomůže nám nalézt vlastní sílu a díky tomu prožitku a pochopení stát se silnějšími a krásnějšími lidmi...♡

Zobrazuji 1-12 z 12
Produktů na stránku 4896144