Logo
(Po-Pá, 10 - 18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 001 Kč a máte dopravu na výdejní místo ZDARMA
  1. Úvod
  2. Krystaly a minerály
  3. Lemurské krystaly
Slide

Lemurské krystaly

Přesný časový rámec pradávné Lemurské civilizace je otevřen otázkám, stejně jako přesná povaha jejich civilizace... Léčitelé, kteří pracují s krystaly a Pracovníci Světla nacítili Lemuriany, jako Vyšší duchovní bytosti, jejichž primárním účelem bylo působení jako Strážci ekosystému planety, ochránci Matky Země.

Tito Ochránci často používají lemurské krystaly napříč časem, aby sjednotili svou energii s Pracovníky Světla po celém světě i mimo něj, aby společně vykonávali meditace ve prospěch životního prostředí a všech bytostí, které přebývají na naší modro-zelené planetě.

                                 

Lemuriané pravděpodobně přišli v pradávnu na naši Zemi jako světelné bytosti z Vyšších dimenzí Čisté lásky. Sestoupili z hvězd, aby obývali Zemi a nadále udržovali spojení s hvězdnými civilizacemi.

Mnoho Lemuriánů pocházelo ze Siria, kde se rozvíjelo krystalové léčení, které pak bylo předáno Lemurii, Atlantidě a následně prostřednictvím nich i nám, lidem. Lemuřané integrovali ze Siria znalost využití světelné energie prostřednictvím krystalických forem, většinou křemene - křišťálu, s 3D koncepty a technologiemi. To jim umožnilo vyvinout energetické nástroje z krystalů a použít je k zesílení jejich myšlenek k vytvoření a vybudování krystalického světelného města - Lemurie. Krystaly křišťálu jim pomohly udržovat jejich fyzickou strukturu a schopnost existovat na energetické úrovni - jako světelné bytosti - současně existující na vícerozměrných rovinách různých vibračních frekvencí.

Lemuriané věděli, že minerály Země v krystalických formách rezonují s čakrami - energetickými centry v každé živé bytosti. Tato znalost systému čaker a jejich příbuznost s jednotlivými minerály byla integrována do jejich léčebných postupů.

Krystaly křišťálu používali jako léčebné nástroje. Nástroje pro zaměření světelné energie skrz vrchol krystalu a nasměrování této světelné energie tam, kde bylo potřeba léčení. Na Siriu se naučili Lemuřané používat tyto léčebné techniky, jak pracovat a manipulovat s energií vědomým a přesným laserovým zaměřením tak, aby uzdravila a zhmotnila pozitivní myšlenky.

Byli zvyklí na telepatickou komunikaci, posílání myšlenek a látek ve formě vibrační energie napříč časem a prostorem. To umožňovalo teleportaci, jako formu jejich cestování a také schopnost pohybovat s těžkými předměty pomocí mysli. 

Síla je v mysli a spojení mysli se zdrojem vytvoří záměr. Křemenný krystal je nástroj. Nástroj, který naši předkové z Lemurie i Atlantidy přirozeně uměli používat. Věděli, jak ho vést s přesností a záměrem a vynikali tak skvělými dovednostmi.

Tyto veškeré znalosti a dovednosti byly uloženy v Lemurianských krystalech, abychom je nyní objevili a naučili se je používat zde, v tomto životě na Zemi.

                                 

První nálezy vzácného Lemurského křišťálu pochází z přelomu tisíciletí z pohoří Serra Do Cabral a z oblasti Diamantina v brazilském Minas Gerais. Krystaly z dolu Diamantina patří mezi nejcennější a jsou považovány za ty nejpůvodnější a jediné pravé krystaly Lemurských semínek ♡

V dole Diamantina probíhá ruční tězba těchto krystalů. Lemurský krystal byl od té doby také nalezen ještě v Kolumbii, Indii, na Madagaskaru a pár dalších místech a stále se každým rokem nacházejí v omezené míře nové další druhy lemurských krystalů. Je vzácný a mimořádný. 

Lemurský krystal je rozpoznatelný svými žebrovými horizontálními pruhy na jedné nebo více plochách přirozeně vytvořeného krystalu. Tyto Lemurské vícenásobné pruhy obsahují informace ze starých civilizací. Lemurie je považována za intuitivní, duchovní civilizaci. Lemuriani jsou naladěni na energii Jednoty a pomáhají nám vyrovnat duchovní a fyzické aspekty našeho života.

                                 

Léčitelé o Lemurských krystalech říkají, že tyto kameny mají teplo a sílu, kterou dosud nepoznali. 

Tyto krystaly mohou otevřít a zklidnit srdeční čakru a emoční tělo, přinášející pohodu a hlubokou relaxaci. 

Mohou zvýšit naše sebevědomí a zlepšit naše přirozené uzdravovací schopnosti, dary a talenty.

Pruhy na tomto krystalu jsou místem, kde jsou uloženy paměťové záznamy.

Při práci s Lemurským krystaly můžeme pomocí těchto pruhů odemknout dveře vědomí, stahovat kódované zprávy dávné uzdravující moudrosti minulosti, rozvíjet mimosmyslové vnímání a probouzet naše vnitřní dary.

Lemurský krystal lze použít jako léčebný nástroj - laserovou hůlku pro zaměření světelné energie skrze zakončení krystalu a nasměrování této energie pro léčebné nebo také duchovní účely.

K otevření záznamů na krystalu dochází tehdy, když se zklidníme, vědomě propojíme s krystalem a přejedeme pomalu prstem podél každého jednotlivého vodorovného pruhu. Začínáme prvním pruhem na základně. Každý pruh nebo krok na " žebříku " je samostatný záznam, jako kniha na polici v knihovně nekonečných znalostí.

Je dobré udělat si prostor na meditaci s každým tahem nebo krokem po žebříku. Pomalu si tak můžeme propracovávat cestu na vrchol. Vše to chce ale čas a otevřenou, klidnou mysl. Nic neočekávat, nechtít, netlačit, pustit to...ono se to prostě stane...

Soustředěnou koncentrací mysli a otevřeným srdcem začneme stahovat tyto záznamy a kódy vtištěné do krystalu.

Tyto informace jsou pomalu "stahovány" do našeho vědomí.

Proces integrace těchto informací je pro každého jiný. Je dobré důvěřovat tomuto procesu s trpělivostí. Vše se děje nenápadně, nabytí nového poznání nebývá jako blesk z čistého nebe. 

Většinou to, že máme nově "stažené" informace může být tak jemný proces, že si to ani neuvědomíme - stane to najednou naší součástí. A protože je to pro nás nyní něco tak přirozeného, ​​nemůžeme si pak ani vzpomenout, jaké to bylo před "stažením" těchto informací. Je tomu tak proto, že jsme vědomým záměrem a prací s krystalem "odemkli " Vyšší vědomí, které nám umožňuje aktivovat a integrovat nové poznání. Je to proces „zapamatování“. Jakmile vědomě "víme", máte pocit, jako bychom vše vždy takto měli ... Postupem času ale začneme cítit a velmi vnímat účinky poznání nových informací z krystalu.

                                 

...Pokud se někdy setkáte Lemurským krystalem a ucítíte s ním silnou rezonanci, pravděpodobně jste měli v Lemurii své dávné životy. Je možné, že jste v pradávné Lemurii naprogramovali tyto krystaly, abyste je v tomto životě objevili. Naprogramovali jste je pro sebe tak, aby vám pomohly zapamatovat si váš prastarý původ v Lemurii a otevřely vám všechny tyto informace, až přijde ten správný čas. Odemkly klíči vaši minulost, abyste tím pádem poznali a pochopili vaši současnou misi v tomto životě... ♡

V krystalu je totiž zaznamenaný program - určité dovednosti nebo lekce, které jsou nezbytné, abyste se naučili a využili k dalšímu rozvoji vědomí Země a splnili své poslání na Zemi jako hvězdný světelný pracovník. Tento krystal pomůže odemknout vaše vrozené dary a ukáže vám, jak je sdílet se světem ve prospěch všech. Odemknutím záznamů uložených v Lemurském krystalu najdete osvětlení a návod, co vás blokuje a co máte uvolnit. V těchto krystalech jsou zakódovány klíče k vaší transformaci, probuzení a vzestupu

Lemurské krystaly vám také mohou pomoci připojit se k Lemurskému vědomí, možná k vašemu vlastnímu Lemurskému původu, jakož i k Siriu, Lyře, Plejádám, Orionu a dalším hvězdným systémům. Možná můžete mít podvědomě pocit, že sem na Zem nepatříte, že jste se nějak ztratili, nechápete smysl... Lemurský krystal může tyto vaše pocity zmírnit. Tuto bezmoc a jakousi nepatřičnost můžete cítit, protože jste možná pracovníkem světla z jiného hvězdného systému nebo starověké ztracené civilizace. Můžete použít Lemurský krystal jako nástroj pro spojení a komunikaci s vaší hvězdnou rodinou...

Meditace a práce s těmito krystaly otevře portál brány, který si pamatuje původ vaší rodiny duší...

Pokud se cítíte být přitahováni Lemurským krystalem, neodbočte, místo toho dbejte na volání tohoto nejvyššího účelu

Je pravděpodobné, že jste minulý život opravdu prožili jako Lemurian a přirozeně víte, jak se k těmto krystalům dostat, až přijde čas. 

Věnujte pozornost všem zprávám, které obdržíte při následné práci s těmito mimořádnými krystaly. 

Vaši Průvodci vás vedou skrze intuici, sny a vize, zasílají vám zprávy o uzdravení a o vaší osobní cestě. 

Soustřeďte se na svou intuici, jemné posuny v energiích, synchronicitu ... to vše jsou zprávy od Vyššího Vědomí a vězte, že jste vedeni a jdete správnou cestou...

                                             

Potřebujete poradit?

+420 603 516 265 (Po-Pá, 10 - 18 hod.)