Logo
(Po-Pá, 10 - 18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 001 Kč a máte dopravu ZDARMA

Potřebujete poradit?

+420 777 090 890 (Po-Pá, 10 - 18 hod.)

 

                                                                  

Slide

Citrín

Pravý citrín je průhledná žlutá odrůda křemene, která se pohybuje v barvách od světle žluté po zlatožlutou, medovou, až téměř hnědou barvu a může obsahovat inkluze duhy. 

Citrín ze Zambie

Název pochází z francouzštiny a v překladu znamená citron. 

Přírodní citrín je prvotřídním kamenem, který umocní naši představivost a potrénuje naši vůli.

Povzbuzuje nás v přeměně našich snů a plánů v realitu. 

Jeho frekvence jsou jedny z nejsilnějších pro motivaci k činům, které jsme dlouho odkládali a dávají nám vytrvalost dotáhnout náš záměr do úspěšného konce

Citrín z Konga

Pomáhá nám rozpustit bloky a stagnaci v našem životě.

Jeho smyslem je cirkulace a pohyb.       

Je spojený s čakrou solar plexu, dokáže ji urovnat, zaktivovat a posílit. Pokud je čakra v rovnováze, cítíme se sebevědomí, motivovaní, účelní, spolehliví, zodpovědní.

Pomůže nám rozhýbat energii a uvědomit si, kdo jsme, co chceme dělat, co nás baví a co naplňuje náš život, co nám dělá radost. 

Citrín je zkrátka silným motivačním krystalem, který nám může změnit náš život tím, že nás může doslova " dokopat " k užitečným, ale námi dlouho odkládaným činnostem, které ale ve výsledku mohou hodně proměnit náš život směrem k lepším kvalitám  

Citrín z Konga

Pokud se necháme vědomě, s našim pozváním a souhlasem vést energií citrínu, naplní naši duši pozitivitou a nejvyššími vibracemi, budeme motivovaní a sami budeme chtít, aby něco smysluplného v našem životě vznikalo.

Pravý přírodní citrín v sobě neshromažďuje a neudržuje negativní energie  

Spíše je přeměňuje a rozptyluje. Proto nevyžaduje žádnou očistu. Dalším takovým kamenem je kyanit. 

Citrín z Konga

Citrín přitahuje lásku a štěstí a chrání nás před těmi, kdo by nám zlomili srdce. 

Je účinným štítem proti zášti a žárlivosti.

Umístění krystalu citrínu do našeho životního prostoru zvýšíme prosperitu a kreativitu

Rozjasní náš domov a naplní náš prostor pozitivitou, štěstím a radostí.

Citrín má díky vlivu slunce teplou, uklidňující a životodárnou energii ♡

 

Velmi silným duchovním krystalem citrínu je jeho zajímavá forma, která nese název Kundalini citrín. Nachází se pouze v jediné lokalitě na zemi a tou je africké Kongo.

Kundalini citrín z Konga

Kundalini citrín čerpá svou energii z hlubin uvnitř Čakry Země.

Tato energie se při její aktivaci pohybuje spirálovitě vzhůru podél páteře přes celý náš čakrový systém a každou čakru zvlášť otevírá a aktivuje. 

Je to velmi silný a intenzivní zážitek.

Ten pocit jako elektrická energie, která teče podél páteře nahoru. 

Pokud se v nás aktivuje energie Kundalini, posunuje nás to vpřed po naší duchovní cestě. 

Kundalini probuzení je považováno za důsledek meditace a práce na sobě a následně se dostavuje stav osvícení a blaženosti.             

Kundalini citrín je velmi mocný krystal a práce s ním patří do rukou zkušeným lidem, kteří jsou na své duchovní cestě a k probuzení energie už plně dozráli a dopracovali se duchovní prací na sobě.

Určité věci prostě nelze přeskočit ... 

... experimentováni s touto energií pro nezkušeného člověka může způsobit více škody než užitku, probuzení energie Kundalini totiž neznamená automaticky vstupenku na vesmírný sex...

Kundalini citrín z Konga

Kundalini citrín nám pomáhá při zpomalení nebo zastavení proudění energie v našich energetických centrech v důsledku bloků, které mohou být tímto krystalem odkryty pročištěny, aktivovány a my můžeme vše související s tím pochopit, uvolnit a jít dál.

Kundalini citrín umožňuje zapojit naše Duchovní centrum a čerpat z Vyšších duchovních hodnot.

Propojuje nás silně podpůrnou, inspirativní, kreativní, zdrojovou energiií vesmíru. 

Pomáhá nám tu s naší vlastní transformací, vede k růstu, podpoře důvěry v sebe sama a své schopnosti. 

Výborné na tomto úžasném krystalu je i to, že utlumuje našeho vnitřního kritika, který nás neustále sráží a omezuje a pomáhá nám v tom, abychom mohli rozkvést a být těmi, kým máme být a kým chceme být

Kundalini citrín z Konga

S Kundalini citrínem můžeme dojít k poznání, že pokud prostě chceme, můžeme cokoliv... ♡

 

  • Krystaly citrínu bývají většinou lehce "oštipkané" nebo "oťukané". Citríny, které zde čas od času nabízíme pocházejí z nitra Afriky, z Konga nebo Zambie. Tyto krystaly se už takto vyvíjejí po mnoha milionů let v zemi. K malým úrazům, které se různě hojí, dochází následkem mnoha zemských posunů a zemětřesení, kterých je na africkém kontinentu hojně. Potom i následkem těžby a vyjímání ze země získají tak trochu ležérní patinu. To ale nijak neubírá na úžasné energii a kvalitě těchto krystalů. Rovné a ostré hrany většinou mívají jen broušené a leštěné krystaly a pokud takové hrany má i pravý neleštěný citrín, je to spíš výjimka a vzácnost...

 

Očista a nabíjení

Citrín jako jeden z mála kamenů očistu nepotřebuje. Vše dělejte podle citu a pokud to tak cítíte, že by potřeboval smýt energetické otisky, očišťujte vodou, zvukem, myšlenkou nebo vykuřovadly...

Vzhledem k tomu, že kameny nejsou jako samonabíjecí baterie a ztracenou energii si potřebují občas dobít, tak jej nabíjejte za slunného dne, ale raději ve stínu, pokud na sluníčku, tak opravdu jen chvíli.

                                   

Citrín ze Zambie