Logo
(Po-Pá, 10 - 18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Potřebujete poradit?

+420 777 090 890 (Po-Pá, 10 - 18 hod.)

 

                                                                  

Slide

Faden krystal

Faden krystal je vzácný tabulární křemenný křišťál s dlouhým bílým vláknem uvnitř. Dostal své jméno podle tohoto charakteristického bílého vlákna, které se Německy řekne Faden. Krystaly se nacházejí v prasklinách metamorfovaných skalních útvarů na hranicích Pákistánu a Afghánistánu a v Brazílii. 

                                 

Faden krystal je vynikající Mistr léčitel, napomáhá celkovému uzdravení. Je nositelem velmi silné vysokovibrační energie. Je výborný pro přenos myšlenek a energie. Předpokládá se, že obsahuje mnoho informací týkajících se naší planety Země. Usnadňuje komunikaci mezi lidmi, zlepšuje partnerské vztahy. Faden krystal je krystalem spojení. Tak jako krystalem prochází spojující vlákno, může krystal pomoci našemu spojení s jinou osobou. Může být nápomocen v udržení toho spojení ve všech rovinách, ale nesmí to být jednostranné, vždy to musí být oboustranné a vědomé. Pokud cestujeme ve snech v astrálních rovinách, může nám vlákno sloužit jako stříbrná niť, která spojuje naše astrální já s fyzickým já, zatímco probíhá naše "průzkumná cesta". Slouží také jako ochrana a záchranné lano ke šťastnému návratu. 

Svou frekvencí vibruje se všemi čakrami. Obnovuje energii a stabilizuje energetické pole. Očišťuje naši auru a otevírá čakry. Pokud se cítíme být slabí a nemocní, Faden krystal vyplní narušení a díry v naší auře a v éterickém těle. Je silně léčivý krystal a pomáhá všude tam, kde se vyskytne odpojení, oddělení. Zlepšuje samoléčení našeho těla, může pomoci při  léčení a hojení různých zlomenin kostí. Energeticky bude Faden navazovat spojení, což umožní zahájit léčbu. Působí jako éterický obvaz podporující stabilitu, takže může dojít k hojení všeho na hlubší úrovni.

                                   

Krystal faden zesiluje energii všech ostatních krystalů, které jsou v jeho blízkosti.

Meditace s tímto krystalem s vyššími vibracemi nás může pomoci sladit s energií Země a usnadnit komunikaci s Vyššími říšemi. Zvyšuje naše duchovní spojení, navyšuje vědomí a posiluje paměť.

Obklopí naše tělo světlem, které neprotéká tělem, ale poskytuje světelnou ochranu, která se podobá přiléhavému obleku světelného "brnění" ♡.

  • Faden krystal je velice dobře programovatelný a svůj program si dokáže dlouho udržet. Proto je důležité ihned po pořízení krystal energeticky očistit vodou, nabít slunečním světlem a naladit si ho na svůj konkrétní záměr. Můžeme si ho pak myšlenkou naprogramovat - třeba : aby se zvýšila naše psychická vyrovnanost, citlivost, vnímavost, léčitelské schopnosti, komunikace s druhými, sebeuzdravovací schopnosti, láska k druhým ... to vše v zájmu nejvyššího dobra. Krystaly jsou moudré bytosti s napojením na Vyšší Vědomí a na vysoké vibrace, nelze je naprogramovat, aby škodily. Takový záměr prostě neprojde ...♡.