Logo
(Po-Pá, 10 - 18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 001 Kč a máte dopravu na výdejní místo ZDARMA
Slide

Faden krystal

Faden krystal je tabulární forma křišťálu, která se liší od ostatních krystalů bílým vláknem procházejícím krystalem. 

Vlákno je v krystalu někdy velmi znatelné a někdy jen velmi jemné, ale vždy tam je. Je nejlépe viditelné, pokud pozorujeme krystal proti světlu.

Faden je německý výraz pro vlákno nebo niť a název těchto krystalů vychází z podobnosti vnitřní bílé čáry s kouskem roztřepeného bavlněného vlákna.

Bílé vlákno vzniká, když se krystal v průběhu svého růstu zlomí vlivem pohybu tektonických desek země. Krystal nadále roste i přes zlomeninu a vytváří bílou linii. Tyto linie mohou být zlomeniny, které se více než jednou zlomily a znovu srostly.

Faden krystal je neuvěřitelně zajímavý geologický fenomém a z metafyzického hlediska v sobě skrývá obrovskou sílu. 

Sílu žít a růst i přes všechny překážky. 

Vzniká jako zrnko křemene ve skalní puklině, která se zvětšuje zemětřesením a pohyby zemských desek. Postupem času se z něj stává větší krystal se složitými a krásnými vzory, které kousek po kousku nadále přidává k řetězci krystalů, jak se snaží překlenout stále se zvětšující skalní puklinu. Tyto krystaly se během různých zemských posuvů stále různě deformují a praskají. Faden krystal i přesto nadále vytváří další brilantní krystaly, které ty původní zlomené a prasklé různě opravují. Jak v průběhu věků přetrvávají pohyby země, faden krystal stále s mravenčí trpělivostí rozšiřuje a opravuje přetržený řetěz, znovu a znovu, dokud opět zcela nepřeklene puklinu ve skále...

Pokud jsou tyto krystaly odkryty erozí nebo těžbou, nacházejí se v nádherných řetězcích nebo v "plovoucích" složených krystalech. 

Je to jedinečný ohromující úkaz ♡ 

Mají naprosto neobvyklý vzhled a vytváří velmi zajímavé struktury. 

Energeticky jsou to krystaly, které oplývají neobyčejnou uzdravující silou.

Jelikož se faden krystal dokázal sám v době svého růstu účinně uzdravit, dá se z toho odvodit, že nám může být nesmírně užitečným pomocníkem při všech formách uzdravování

Svou frekvencí vibruje se všemi čakrami. 

Obnovuje energii a stabilizuje energetické pole. 

Očišťuje naši auru a otevírá čakry. 

Pokud se cítíme být slabí a nemocní, Faden krystal vyplní narušení a díry v naší auře a v éterickém těle. Je silně léčivý krystal a pomáhá všude tam, kde se vyskytne nějaké odpojení nebo oddělení.

Zlepšuje samoléčení našeho těla, může pomoci při  léčení a hojení různých zlomenin kostí. Energeticky bude Faden navazovat spojení, což umožní zahájit léčbu. Působí jako éterický obvaz podporující stabilitu, takže může dojít k hojení všeho na hlubší úrovni.

Faden krystal je specialistou na uzdravování všeho, co je rozbité, od našich fyzických kostí přes aurické pole až po náš vztah k sobě, našemu vnitřnímu dítěti nebo ostatním.

Faden krystal je vynikající Mistr léčitel, který napomáhá celkovému uzdravení. Je nositelem velmi silné vysokovibrační energie. 

Je výborný pro přenos myšlenek a energie. 

Předpokládá se, že obsahuje mnoho informací týkajících se naší planety Země. 

Usnadňuje komunikaci mezi lidmi, zlepšuje partnerské vztahy. 

Faden krystal je krystalem spojení. 

Tak jako krystalem prochází spojující vlákno, může krystal pomoci našemu spojení s jinou osobou. Může být nápomocen v udržení toho spojení ve všech rovinách, ale nesmí to být jednostranné, vždy to musí být oboustranné a vědomé. 

Pokud cestujeme ve snech v astrálních rovinách, může nám vlákno sloužit jako stříbrná niť, která spojuje naše astrální já s fyzickým já, zatímco probíhá naše "průzkumná cesta". Slouží také jako ochrana a záchranné lano ke šťastnému návratu. 

Meditace s tímto krystalem s vyššími vibracemi nás může pomoci sladit s energií Země a usnadnit komunikaci s Vyššími říšemi. Zvyšuje naše duchovní spojení, navyšuje vědomí a posiluje paměť. 

Obklopí naše tělo světlem, které neprotéká tělem, ale poskytuje světelnou ochranu, která se podobá přiléhavému obleku světelného "brnění" ♡

Krystal faden zesiluje energii všech ostatních krystalů, které jsou v jeho blízkosti.

Je velmi dobře programovatelný a svůj program si dokáže dlouho udržet.

Proto je důležité ihned po pořízení krystal energeticky očistit vodou, nabít slunečním světlem a naladit si ho na svůj konkrétní záměr. Můžeme si ho myšlenkou naprogramovat - například: aby se zvýšila naše psychická vyrovnanost, citlivost, vnímavost, léčitelské schopnosti, komunikace s druhými, sebeuzdravovací schopnosti, láska k druhým... 

Faden krystal si udržuje nabití a naprogramování po dlouhou dobu, takže je nejlepší být naprosto konkrétní a nebo pokud si s naším záměrem nejsme jisti, naprogramujeme krystal tak, aby pracoval pro Nejvyšší Dobro.

Krystaly jsou moudré bytosti s napojením na Vyšší Vědomí a na vysoké vibrace, nelze je naprogramovat, aby škodily. Takový záměr prostě neprojde ♡

 

Pro zajímavost zde uvádíme některé z příkladů, jak se může pracovat s faden krystalem: 

...Faden  krystal lze také naprogramovat tak, aby léčil poruchy v našem aurickém poli. Krystalem jednoduše projděte oblastí aury, která nemusí být pocitově dokonale vyvážená nebo zdravá. Faden krystal se v tomto bodě obvykle trochu zdrží, nebo někdy můžete mít pocit, že je třeba ho na chvíli držet na jednom konkrétním místě. Pokračujte v průchodu touto oblastí, dokud se nebude snadno pohybovat a nebude proudit sem a tam bez přerušení. Poté přejděte do dalších oblastí aury...

...když chceme přerušit negativní vazby z minulých vztahů. Není to jen o tom, že někoho necháme jít, nebo že ho dostaneme z našich životů, ale jde také o uznání a poděkování za poučení a zkušenosti, které nám druzí poskytli, ať už dobré nebo špatné a že je s láskou propouštíme. Okrajem kousku faden krystalu "odstřihněte" negativní vazbu z našeho energetického (a někdy dokonce fyzického) systému a poté pomocí ploché části krystalu tuto oblast uhlaďte. Poté se může účinně uzdravovat náš vztah k druhým i sobě samotným a nebude zatížen negativitou...

...nebo pokud dojde k přerušení komunikace mezi dvěma lidmi, posaďte se naproti sobě a do středu položte faden krystal. Dejte si navzájem klid a prostor, abyste spolu mohli o problému mluvit a skutečně poslouchejte, co ten druhý říká... Faden krystal je opravdu dobrý v uvolňování napětí a umožnění lepší komunikace...♡

                                                                                      

                                  

Potřebujete poradit?

+420 603 516 265 (Po-Pá, 10 - 18 hod.)