Logo
(Po-Pá, 10 - 18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 001 Kč a máte dopravu ZDARMA

Potřebujete poradit?

+420 777 090 890 (Po-Pá, 10 - 18 hod.)

 

                                                                  

Slide

Katedrála

Tato Mistrovská formace se nazývá Katedrála, protože tento růstový vzor vypadá jako podpěrné sloupy, věže a opevnění na vnější straně mnoha hradů a katedrál.

Hlavní krystal bývá obklopen menšími neúplnými krystalky různých šířek i délek, všechny rostou na společné bázi.

Působí to jako soustava hradních věží s přilepenými malými opěrnými věžičkami, kterým se v měnícím se světle třpytí stříšky.

Je velmi mocným Mistrovským krystalem, který nese nabíjející energii, obsahuje hlubokou moudrost a který má přístup k Akášickým záznamům všeho, co se kdy na Zemi odehrálo... Tyto krystaly jsou portály k informacím, vesmírné počítače - světelné knihovny.

Katedrálové krystaly jsou také výborné při práci s vibracemi jiných krystalů. Katedrála vytváří energetické spojení s jinými krystaly, což umožňuje „stahování“ krystalických informací, takže mohou být získané informace a znalosti použity a sdíleny se všemi ostatními. 

Katedrála světelná knihovna umístěná v prostoru, kde je skupina lidí se stejným záměrem, usnadňuje harmonické vzdělávání a umožňuje společný růst a spolupráci. 

Katedrály nám pomáhají rozvíjet jasnovidecké a jiné psychické schopnosti.

Jsou vynikajícími meditačními krystaly.

Jsou plné vysokovibrační energie, prastaré moudrosti, čisté lásky, štěstí a radosti.

Jsou nositeli nejvyšší a nejčistší energie z Atlantidy a Lemurie, což z nich činí vynikající krystaly pro léčení na všech úrovních.

Zvedají naše vibrace na vyšší úroveň a umožňují nám přístup k duchovním a andělským říším. 

Uvolněte se a podívejte se do krystalu Katedrály. Jakmile bude vaše mysl, tělo a duch připraveni, uvidíte vnitřním zrakem otevřené dveře a vaše vědomí bude vtaženo do krystalu. 

Odtud můžete cestovat do různých prostor a časů, není zdí a není limitů,  je jen nekonečný prostor ke zkoumání a k objevování toho, co jste už kdysi dávno znali... ♡