Logo
(Po-Pá, 10 - 18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 001 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Mistrovské krystaly
  3. Laserová hůlka

Potřebujete poradit?

+420 777 090 890 (Po-Pá, 10 - 18 hod.)

 

                                                                  

Slide

Laserová hůlka

Krystaly laserové hůlky jsou už na první pohled rozpoznatelné od jiných krystalů. Jsou dlouhé, v základně tlustší a zužují se ke špičce. Ukončení fazet ve špičce je obvykle poměrně menší ve srovnání s jinými formacemi krystalů. Okraje stran jsou často zakřivené a lemované různě hlubokými horizontálními pruhy.

Na rozdíl od jiných formací křišťálové lasery nemají tendenci uchovávat naprogramované informace.

Laserové hůlky bývají většinou z nalezišť v Brazílii, Madagaskaru a v Tibetu. Brazilské hůlky mají velmi jemnou energii, buď Atlantskou nebo Lemurianskou. Atlantská energie křemenných hůlek má často trojúhelníky Strážců záznamů - „knihovny“, které mohou být spící a objevují se pouze tehdy, když jsou energeticky přístupné a mají většinou duševní orientaci, zatímco Lemurianská energie má paralelní pruhy a je více orientovaná na srdce.

Energie krystalu laserové hůlky je velmi přesná a soustředěná. Popis energie je ve skutečnosti už v samotném jejím názvu. „Laser“ představuje extrémně jemné (chirurgické) zaměření těchto krystalů a „hůlka“ představuje jak tvar, tak aplikaci. Energie je soustředěna v tenkém hrotu. Pro představu - je to jako psaní nebo kreslení velmi tenkým rýsovacím perem nebo "Pentelkou", kdy jsme schopni velmi jemných čar a detailů a naproti tomu je to, jako bychom se o totéž snažili tlustou pastelkou. Takový je rozdíl v přesnosti zaměření Laserové hůlky a nebo běžného krystalu.

Laserové hůlky jsou dobré pro vnitřní i vnější práci na nás samotných i druhých.

Laserové hůlka může být použita k očištění prostoru od negativity, k tvorbě ochranných bariér, k přijímání a vysílání léčivé energie pro sebe nebo pro jiné.
Krystal je vhodné nejprve o spolupráci požádat, naladit se na něj a zasvětit ho danému účelu, pro který budeme chtít krystal použít. Při práci s krystalem držíme tuto hůlku jako tužku v jedné ruce (v té, kterou obvykle píšeme) a nasměřujeme jí energii k okamžitému proudění k určenému cíli.

Když člověk drží nebo nosí laserovou hůlku, energie obklopuje tělo a vytváří ochrannou bariéru a při vědomém nasměrování se může rozšířit do okolí.

Lze ji použít k vyčistění prostoru - zametacím pohybem laserovou hůlkou k zametání negativních energií.
Laserové hůlky, které se používají během meditace, usnadňují navázání jemnější komunikace s Vyššími říšemi a naším vnitřním světem. 

Laserové hůlky byly vytvořeny myšlenkovými projekcemi planetárních bytostí.

Tyto krystaly přináší energii hvězd do duše.

Vyzařují krásnou energii a jsou považovány za stálý zdroj brilantního bílého světla.
V pokročilých léčebných postupech laserové hůlky otevírají čakry a pomáhají nám odstraňovat postoje, pocity a připoutanosti, které nás poškozují.
Umožňují nám rozpoznat dokonalost a krásu uvnitř sebe a projevit ji úplně, navenek.
Poskytují vhled do energie Stvořitele sídlícího ve všem a všude, takže každý z nás má určitou schopnost uzdravit se.
O přírodním krystalu křišťálu je známo, že harmonizuje a ladí lidské energie, jako jsou myšlenky, vědomí a emoce s energií vesmíru a zpřístupňuje tyto vyšší energie lidstvu jako celku.


Vytváří přirozeně vyvážené energetické pole a je léčitelem negativity.
Rozjasňuje mysl, aby pozitivní myšlenky mohly účinněji ovlivňovat hmotu.

Zobrazuji 1-14 z 14
Produktů na stránku 4896144