Logo
(Po-Pá, 10 - 18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 001 Kč a máte dopravu na výdejní místo ZDARMA
  1. Úvod
  2. Mistrovské krystaly
  3. Laserová hůlka
Slide

Laserová hůlka

Krystaly laserové hůlky jsou už na první pohled rozpoznatelné od jiných krystalů. Jsou dlouhé, v základně tlustší a zužují se ke špičce. Ukončení fazet ve špičce je obvykle poměrně menší ve srovnání s jinými formacemi krystalů. Okraje stran jsou často zakřivené a lemované různě hlubokými horizontálními pruhy.

Na rozdíl od jiných formací křišťálové lasery nemají tendenci uchovávat naprogramované informace.

Laserové hůlky bývají většinou z nalezišť v Brazílii, Madagaskaru a v Tibetu. Brazilské hůlky mají velmi jemnou energii, buď Atlantskou nebo Lemurianskou. Atlantská energie křemenných hůlek má často trojúhelníky Strážců záznamů - „knihovny“, které mohou být spící a objevují se pouze tehdy, když jsou energeticky přístupné a mají většinou duševní orientaci, zatímco Lemurianská energie má paralelní pruhy a je více orientovaná na srdce.

Energie krystalu laserové hůlky je velmi přesná a soustředěná. Popis energie je ve skutečnosti už v samotném jejím názvu. „Laser“ představuje extrémně jemné (chirurgické) zaměření těchto krystalů a „hůlka“ představuje jak tvar, tak aplikaci. Energie je soustředěna v tenkém hrotu. Pro představu - je to jako psaní nebo kreslení velmi tenkým rýsovacím perem nebo "Pentelkou", kdy jsme schopni velmi jemných čar a detailů a naproti tomu je to, jako bychom se o totéž snažili tlustou pastelkou. Takový je rozdíl v přesnosti zaměření Laserové hůlky a nebo běžného krystalu.

Laserové hůlky jsou dobré pro vnitřní i vnější práci na nás samotných i druhých.

Laserové hůlka může být použita k očištění prostoru od negativity, k tvorbě ochranných bariér, k přijímání a vysílání léčivé energie pro sebe nebo pro jiné.
Krystal je vhodné nejprve o spolupráci požádat, naladit se na něj a zasvětit ho danému účelu, pro který budeme chtít krystal použít. Při práci s krystalem držíme tuto hůlku jako tužku v jedné ruce (v té, kterou obvykle píšeme) a nasměřujeme jí energii k okamžitému proudění k určenému cíli.

Když člověk drží nebo nosí laserovou hůlku, energie obklopuje tělo a vytváří ochrannou bariéru a při vědomém nasměrování se může rozšířit do okolí.

Lze ji použít k vyčistění prostoru - zametacím pohybem laserovou hůlkou k zametání negativních energií.
Laserové hůlky, které se používají během meditace, usnadňují navázání jemnější komunikace s Vyššími říšemi a naším vnitřním světem. 

Laserové hůlky byly vytvořeny myšlenkovými projekcemi planetárních bytostí.

Tyto krystaly přináší energii hvězd do duše.

Vyzařují krásnou energii a jsou považovány za stálý zdroj brilantního bílého světla.
V pokročilých léčebných postupech laserové hůlky otevírají čakry a pomáhají nám odstraňovat postoje, pocity a připoutanosti, které nás poškozují.
Umožňují nám rozpoznat dokonalost a krásu uvnitř sebe a projevit ji úplně, navenek.
Poskytují vhled do energie Stvořitele sídlícího ve všem a všude, takže každý z nás má určitou schopnost uzdravit se.
O přírodním krystalu křišťálu je známo, že harmonizuje a ladí lidské energie, jako jsou myšlenky, vědomí a emoce s energií vesmíru a zpřístupňuje tyto vyšší energie lidstvu jako celku.


Vytváří přirozeně vyvážené energetické pole a je léčitelem negativity.
Rozjasňuje mysl, aby pozitivní myšlenky mohly účinněji ovlivňovat hmotu.

Potřebujete poradit?

+420 603 516 265 (Po-Pá, 10 - 18 hod.)