Logo
(Po-Pá, 10 - 18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Potřebujete poradit?

+420 777 090 890 (Po-Pá, 10 - 18 hod.)

 

                                                                  

Slide

Auralit

Auralit byl nově objeven v Brazílii, v dole  Fundão, Espirito Santos v Minas Gerais.

Není to ani známější auralit 23 ani super 7.

Tohle je rarita!

Tento klenot se nachází ale v podobných barevných intencích a je také známý pod názvem Red-Capped Ametrine.

Je zbarven převládající fialovou barvou ametystu s velkými, ohnivě načervenalými hlavními fazetami na svém vrcholovém zakončení. 

Pod osvětlením jsou viditelné stopy zbarvení minerálů : hematitu, citrínu, ametystu, záhnědy a goethitu.

Hematit je spojen se zemskou energií. Rezonuje se základní čakrou pro uzemnění a ochranu. 

Červený hematit dodává energii éterickému tělu a pomáhá dávat optimismus, vůli a odvahu. Je to dynamický krystal. Vytváří hojnost vitality a fyzické energie. Rozpouští negativitu a působí velmi dobře proti stresu.

Citrín je manifestační a motivační kámen. Zesiluje představivost a trénuje naši osobní vůli. Citrín nese sílu slunce, je teplý a uklidňující, energizující a dává život. Je to vynikající kámen pro hojnost a prosperitu a pro rozhýbání naší energie.

Ametyst je silný a zároveň ochranný. Chrání nás před psychickým útokem a negativitou ostatních. Ametyst je přírodní sedativum, zbavuje stresu a zklidňuje podrážděnost, vyrovnává výkyvy nálad, rozptyluje hněv, úzkost a snižuje negativitu. Ametyst je spojován s třetí čakrou a korunní čakrou, která je schopna aktivovat duchovní vědomí, otevřít intuici a zlepšit psychické schopnosti. Jeho vlastní vysoká frekvence čistí auru od jakékoli negativní energie nebo připoutanosti a vytváří ochranný štít světla kolem těla, což umožňuje, aby člověk zůstal čistý a soustředěný při otevírání se duchovnímu vedení.

Kombinací ametystu a citrínu ve stejném krystalu získáme ametrín. Harmonická směs dvou energií vnáší spiritualitu do souladu s intelektem a inspiruje hluboký tok kreativity, nových nápadů a vhledů. Podporuje hojení a pohyb energie v mysli a těle.

Záhněda je spojována se základní čakrou a s čakrou solar plexus. Má vynikající uzemňovací vlastnosti. Jemně neutralizuje negativní vibrace a detoxikuje na všech úrovních, chrání před zářením a elektromagnetickým smogem. Rozptyluje strach, deprese a negativitu. Přináší emoční klid, zmírňuje stres a úzkost. Rozptyluje noční můry a pomáhá reálně uskutečňovat naše sny. Záhněda napomáhá koncentraci a v komunikačních potížích.

Goethit byl pojmenován po Johannu Wolfgangu von Goethe, který - kromě toho, že byl básníkem, byl také mineralogickým nadšencem. 

Goethit se jeví jako drobné tmavé jehličky, rozcuchané svazečky či krásná zlatohnědá košťátka, která uvízla uvnitř krystalu (většinou v  ametystu).

Goethit nám pomáhá přiblížit se k vyšším říším a zesiluje komunikaci s anděly.

Probouzí jasnovidnost, může nám umožnit předpovídat budoucí události.

Pomáhá nám se lépe koncentrovat a nemít rozptýlenou mysl...

Goethit je zvláště užitečný pro ty, kteří se utápí ve svém smutku. Jemně vynáší na povrch k vyřešení a vyléčení naše staré rány, které  byly pohřbeny v podvědomí.

S Goethitem si ještě více můžeme uvědomovat naše pocity, otevírá nám naše srdce, probouzí soucit a lásku. Vesmír vždy reaguje na naše energie, takže když člověk uvolní svou pozitivní energii skrze myšlenky, slova, činy nebo modlitby, vesmír je vyzvedne a odpovídajícím způsobem odpoví...♡

Kombinace těchto všech minerálů v jednom krystalu způsobuje, že má mnohem větší sílu a vibrace, než kterýkoliv jiný kámen, který by byl jen sám o sobě.

Krystal brazilského auralitu může být skvělým pomocníkem při meditaci. Pomůže nám rozpomenout si na naše životy dávno před tím, než jsme přišli tady na Zem a na naše spící schopnosti, které mohou být využity pro blaho všech a pro vzestup vědomí lidstva.

Je propojovatelem světů, komunikačním prostředníkem, navyšovatelem všeho vědomí, učitelem a společnikem při našich cestách do jiných dimenzí.

Tento krásný kus má velmi vysoké vibrace a velmi silnou a ochrannou energii.

Když ho držíte v dlani, okamžitě cítíte proudit jeho intenzivní silnou energii. Dokáže si vás cele načíst, pročistit, "vyresetovat" a uvolnit k následné práci na vás při meditaci.

Dopuručuje se být na práci s tímto silným duchovním kamenem zcela ukotven a uzemněn a hlavně duchovně i mentálně připraven.

...krystal  auralitu z Brazílie je tu pro někoho, kdo jej ucítí srdcem a je připraven na propojení se s ním a na jeho intenzivní péči... 

 

Očista a nabíjení

Brazilský auralit očišťujeme pod proudem vlažné vody.

Nabíjíme za slunečného dne, ale jen ve stínu.