Logo
(Po-Pá, 10 - 18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 001 Kč a máte dopravu na výdejní místo ZDARMA
Slide

Auralit

Auralit je unikátní vzácný krystal, který byl nově objeven na jediném místě v Brazílii. 

Není to ani známější auralit 23 ani super 7, tohle je rarita.

Tento klenot se vyskytuje v podobných barevných intencích jako auralit 23 nebo super 7 a v Brazílii je také známý pod názvem "Red-Capped Ametrine" - Ametrín s červenou čepičkou.

Je zbarven převládající fialovou barvou ametystu s velkými, ohnivě načervenalými hlavními fazetami na svém vrcholovém zakončení. 

Auralit nese stopy zbarvení od těchto minerálů : 

hematit, citrín+ametyst=ametrín, záhněda a goethit.

Hematit je spojen se zemskou energií. Rezonuje se základní čakrou pro uzemnění a ochranu. 

Červený hematit dodává energii éterickému i fyzickému tělu, přináší optimismus, hojnost vitality, vůli a odvahu. Rozpouští negativitu a působí velmi dobře proti stresu. Jeho energie je dynamická. Hematit nás svou energií podporuje v pohybu vpřed, abychom se nebáli překážek, které jsou před námi a nezůstali stát na místě, ale šli bez obav za svými sny a cíli. 

Citrín je manifestační a motivační krystal. Zesiluje představivost a trénuje naši osobní vůli. Citrín nese sílu slunce, je teplý a uklidňující, energizující a dává život. Je to vynikající kámen pro hojnost a prosperitu a pro rozhýbání naší energie.

Ametyst je silný a zároveň ochranný. Chrání nás před psychickým útokem a před negativitou od ostatních. Ametyst je přírodní sedativum, zbavuje stresu a zklidňuje podrážděnost, vyrovnává výkyvy nálad, zmírňuje hněv, úzkost a odstraňuje negativitu. Ametyst je spojován s třetí čakrou a s korunní čakrou, která je schopna aktivovat duchovní vědomí, otevřít intuici a zlepšit naše psychické schopnosti. Jeho vlastní vysoká frekvence čistí auru od jakékoli negativní energie nebo připoutanosti a vytváří ochranný štít světla kolem těla, což umožňuje, aby člověk zůstal čistý a soustředěný při otevírání se duchovnímu vedení.

Ametrín je krystal, který vznikl vzácnou kombinací ametystu a citrínu. Harmonická směs dvou energií vnáší duchovnost do souladu s myšlením a rozumem a inspiruje nás k tvořivosti, ke vzniku nových vhledů a nápadů. Podporuje hojení a pohyb energie v mysli i v těle.

Záhněda je spojována se základní čakrou a s čakrou solar plexus

Má vynikající uzemňující schopnosti. Jemně neutralizuje negativní vibrace, chrání před zářením z počítačů a před elektromagnetickým smogem. Zahání strach, noční můry, deprese a negativitu. Záhněda napomáhá koncentraci. Přináší emoční klid, zmírňuje stres a úzkost. Pomáhá nám přeměnit naše sny v realitu. 

Po prosvícení je v krystalu krásně viditený goethit

Goethit byl pojmenován po významném básníku Johannu Wolfgangu von Goethe, který byl mineralogickým nadšencem. 

Goethit se jeví jako drobné tmavé jehličky, rozcuchané svazečky či krásná zlatohnědá "košťátka", která uvízla uvnitř krystalu (většinou v ametystu).

Probouzí jasnovidnost, umožňuje předvídat budoucí události.

Pomáhá nám lépe se koncentrovat a nemít rozptýlenou mysl, odstraňuje smutek a jemně vynáší na povrch k vyřešení a vyléčení naše staré rány, které byly odsunuty do podvědomí.

S Goethitem si ještě více můžeme uvědomovat naše pocity, protože otevírá naše srdce a probouzí soucit a lásku. 

Goethit nám pomáhá přiblížit se k Vyšším říším a umožňuje komunikaci s anděly.

Přírodní, nezaleštěný krystal brazilského auralitu

Brazilský auralit je mocný krystal, který udržuje v harmonii mysl, tělo i duši. Vytváří hluboký pocit míru a pohody. Propojuje nás s Vyšším vědomím a rezonuje se všemi čakrami. Auralit je také velmi dobře programovatelný krystal. 

Vesmír vždy reaguje na naše záměry a energie, takže když člověk uvolní svou pozitivní energii skrze myšlenky, slova, činy nebo modlitby, vesmír je zachytí a odpovídajícím způsobem odpoví...♡

Krystal auralit má velmi vysoké vibrace a silnou a ochrannou energii.

Kombinace těchto všech minerálů v jednom krystalu způsobuježe auralit má mnohem větší sílu, než kterýkoliv jiný kámen, který by byl jen sám o sobě.

Když držíme krystal auralitu v dlani, okamžitě cítíme proudit jeho intenzivní energii. 

Dokáže si nás cele načíst, pročistit, "vyresetovat" a uvolnit k jeho následné "práci na nás" při meditaci.

Doporučuje se být při práci s tímto silným duchovním kamenem zcela ukotven a uzemněn a duchovně i mentálně připraven.

Krystal brazilského auralitu může být skvělým pomocníkem při naší meditaci. Pomůže nám rozpomenout si na naše životy dávno před tím, než jsme přišli tady na Zem a třeba i na naše schopnosti, které mohou být využity pro blaho všech a pro vzestup vědomí lidstva.

Auralit je propojovatelem světů, komunikačním prostředníkem, navyšovatelem všeho vědomí, učitelem a společníkem při našich cestách do jiných dimenzí. 

Jedinečný krystal auralitu z Brazílie je zde pro někoho, kdo jej ucítí srdcem a je připraven na propojení se s ním a na jeho intenzivní péči

Očista a nabíjení

Brazilský auralit očišťujeme pod proudem vlažné vody.

Nabíjíme za slunečného dne, ale jen ve stínu.

Potřebujete poradit?

+420 603 516 265 (Po-Pá, 10 - 18 hod.)