Logo
(Po-Pá, 10 - 18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 001 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Velké a malé krystaly

 

                                                                  

Velké a malé krystaly

 

Velké krystaly jsou krásné, nepřehlédnutelné, majestátní. Jsou vzácné, nebývá jich v nabídkách mnoho a jsou kvůli své velikosti i hůř cenově dostupné. Tyto velké krystaly nejsou jen nádhernou dekorací, jsou schopny zpracovávat velké objemy energií a jejich vlastní energie bývá silně transformační. Velké krystaly jsou velmi vhodné pro terapeutickou a meditační práci ve větších skupinách lidí, pro léčitele s krystaly, pro Pracovníky Světla a pro pokročilé krystalové nadšence. Velký krystal nám může zprostředkovávat určité lekce silněji a rychleji než krystal malý. Pokud jsme ale ještě nedozráli pro práci s tak velkým krystalem, nemusíme být na tak rychlý posun zcela připraveni a taky nemusíme umět plně využít jeho potenciál. Pokud se ale cítíme být přitahováni nějakým velkým krystalem, může to být třeba naše cesta a je dobré se tomu nebránit a tou cestou jít... jsou to velcí učitelé.

                                            

Malý krystal může být pro někoho, kdo se ještě necítí na větší krystal nebo jsou mu bližší více "skladné" malé krystalky, chce začít pracovat s energiemi krystalu, učit se a posouvat se ve svém poznání dál, blíž k Bezpodmínečné Lásce.     

Menší krystalky můžou být taky vhodné pro toho, komu se začaly líbit krystaly, z nějakého důvodu je jimi přitahován, ale je na začátku své cesty a ještě si není zcela jistý s výběrem. 

Za zlomek ceny velkého krystalu tak můžete pracovat s krystalkem malým.

Velké krystaly nám určité lekce zprostředkovávají rychleji a silněji, malé krystalky naopak někdy ku prospěchu věci nám to dávkují po malých částech.

Všichni směřujeme do stejného cíle poznání, jen někdy ta nejrychlejší cesta nebývá zrovna ta nejlehčí...a malé krystalky nám pomůžou jít sice pomaleji, ale postupně, ne tak skokově...

Menší krystal můžete mít stále s sebou, ať už jej mít v kapse nebo na těle jako šperk, bude vám dávat čistotu mysli a podporovat šíření dobré energie.

Může být vaším talismanem, ochráncem a průvodcem na vaší cestě životem. Jeho pozitivní vibrace tak budou stále s vámi. Můžete s ním meditovat stejně jako s velkým krystalem, obracet se na něj pro radu nebo jej jen tak držet v dlani a přijímat jeho uklidňující léčivou energii.

I malý krystalek může mít velkou a účinnou sílu, neboť krystaly křemene jsou všechny mezi sebou neviditelně propojeny, ať malinké, či velké obřích rozměrů. Všechny mají vyšší vědomí a fungují na jiné, vyšší úrovni vibrací, než si my vůbec dokážeme představit. Skrze jednotlivé krystaly nebo krystalky jsme propojeni na vědomí všech krystalů, které jsou tady na Zemi... Není to nádherné ? ♡