Logo
(Po-Pá, 10 - 18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 001 Kč a máte dopravu na výdejní místo ZDARMA
 1. Úvod
 2. Péče o náramky z drahých kamenů

 

                                                                  

Péče o náramky z drahých kamenů

                                   

Několik dobrých rad, které vám můžeme k nošení náramku dát...

 • Náramek si navlékejte jako poslední, až potom, co se komplet oblečete a svlékejte si ho jako první, dříve než se vyslečete z rukávů :) Náramek, který je na pružném lanku, tak při navlékání i svlékání ho neroztahujte, ale celý jak je, ho rolujte kuličkami přes ruku směrem nahoru nebo dolů. Při svlékání náramku rolováním dolů postupujte pomalu a opatrně, aby vám rychlým tahem neskončil na zemi. 
 • Náramek nikdy silou neroztahujte, elastické vlákno je pevné a pružné, ale má své limity. Náramek je na pružném lanku hlavně proto, aby se rychle navlékal a aby se dobře přizpůsobil vašemu zápěstí. Nedovolte ani dětem, aby si s ním hrály. Udržujte ho z jejich dosahu.
 • Náramek noste stále, jak je vám milé, ale vždy si ho sundejte před koupáním, plaváním, sprchováním či mytím nádobí, chlor a voda v hojné míře můžou časem náramek poškodit. Taky ho sundejte před sportem, fyzickou prací, zahradničením a podobně, kde by mohl přijít k újmě rotržením, poškrábáním o tvrdé a ostré předměty nebo působením slaného potu.
 • Náramek nenechávejte dlouho ležet na přímém slunci, minerály mohou jeho působením ztrácet nebo měnit svou původní barvu.
 • Náramek pravidelně očisťujte od nasbíraných energií opláchnutím lehce vodou a ihned dobře osušte. Nebo očisťujte očistným kouřem, zvukem tibetské mísy... očista a nabíjení krystalů a minerálů

                                                                        

 • Ztracenou energii náramku nabíjejte za slunečného dne, ale pro jistotu raději položte někam do stínu. Je to kvůli tomu, že ne každý minerál miluje slunce a zrovna třeba ty nejrůžovější barvičky by mohly časem pod jeho silnými paprsky blednout... Nejlepší způsob, jak nechat odpočinout a nabít náramek, je položit ho na křišťálovou nebo ametystovou drúzičku.
 • Protože si pořizujete energetický náramek, který navíc k tomu, že vás zdobí, přináší benefity v podobě ochranné, léčivé a krásné energie, která vás bude pozitivně podporovat a se kterou se budete cítit dobře, doporučujeme vám, abyste se s náramkem před prvotním nosením na sebe vyladili. Naladili se na energie náramku z drahých kamenů.
 • Pokud to bude možné, neumožňujte jiným lidem, aby si váš náramek zkoušeli nebo ho nosili. Na náramku ulpí jejich energie a vy tyto energie budete zbytečně přebírat na sebe, nemusí s vámi rezonovat a vy se pak nemusíte cítit dobře. Jsou to neviditelné věci, ale přesto si na to dejte pozor. Náramek je váš a je naladěn na vás. Nemíchejte energie. Pokud se tak stane, pomůže očista a je nutné opětovné naladění, sladění své energie s energií náramku.
 • K šetrné péči o náramek dostanete od nás bavlněný pytlíček, jako dárek ke každému nákupu náramku. Ukládejte si do něj náramek po celodenním nošení, při cestování nebo pokud ho zrovna nenosíte, aby byl z dosahu dětí nebo druhých lidí, abyste si náramek udrželi v pořádku a nastavený na své energie ♡