Logo
(Po-Pá, 10 - 18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 001 Kč a máte dopravu na výdejní místo ZDARMA
  1. Úvod
  2. Mistrovské krystaly
  3. Empatický krystal
Slide

Empatický krystal

Krystaly při svém vlastním růstu hluboko v zemi čelí mnoha posunům v linii zlomu, zemětřesením, extrémním teplotám, přerušením růstu z různých důvodů a taky samozřejmě těžbě. 

Důlní poranění vypadají jako rozbité sklo, s konvojovitým lomem a ostrými hranami. Protože k těmto zraněním dochází během "sklizně" krystalu, krystal nemá příležitost se sám uzdravit. 

Poranění krystalů při těžbě se stává běžně, ovlivňuje pouze vzhled, ale neovlivňuje energii krystalu, která je odvozena od vnitřní molekulární struktury krystalu. 

Tyto zraněné krystaly jsou stejné jako každý z nás - jsou to nedokonalí bojovníci, kteří se učí přežít v obtížném prostředí.

" Bojovali ve svých bitvách " a " přežili ". Teď ze sebe vyzařují sílu a EMPATII (proto má název empatický krystal) a jsou nám nápomocny při řešení těžkých situací a při různých zraněních.

Jsou to stále skvělé krystaly pro léčení a meditaci.

Všechny krystaly jsou naprogramovány tak, aby pomáhaly lidem. Krystaly "zraněných  bojovníků" jsou často přehlíženy lidmi, kteří mají zájem o navenek dokonalé vzorky nebo estetiku.

Každý potřebuje domov - zejména bojovníci.

Práce s jakýmkoli "zraněným bojovníkem" nás ale může naučit umění soucitného uzdravení mysli, těla a ducha a pomoci urychlit uzdravení a regeneraci nejen nás, ale i ostatních.

Pomáhají nám rozvíjet soucit a učí nás, že pravá krása pochází zevnitř... ♡

                                   

Potřebujete poradit?

+420 603 516 265 (Po-Pá, 10 - 18 hod.)