Logo
(Po-Pá, 10 - 18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 001 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Prohlášení o shodě

 

                                                                  

Prohlášení o shodě

 

podle zákona č.258/2000 Sb. a vyhlášky MZ č.38 z roku 2001 o hygienických požadavcích na výrobky určené pro styk s potravinami a pokrmy.

---------------------------------------------------------------------------------------

Výrobce:  Sabina Škrášková

                 Keramická dílna KLUBKO

                 Solná cesta 84, Sady

                 686 01 Uherské Hradiště

                 IČO  645 149 51

Prohlašuji na svou zodpovědnost, že mnou vyráběné výrobky: „užitková keramika, která je v přímém styku s potravinami“, splňuje základní požadavky stanovené vyhláškou č.38/2001 Sbírky a jsou v souladu se zákonem číslo 258/200 Sbírky, o ochraně veřejného zdraví a SZD dle nařízení Evropského parlamentu a Rady ES číslo 1935/2004, o materiálech a předmětech určených pro styk s potravinami a zákona číslo 102/2001 Sbírky, o obecné bezpečnosti výrobků v platném znění.

Vyráběný sortiment:    hrnky, misky, bujónky, dózy, medníky.

Identifikace výrobků:  výše uvedený vyráběný sortiment má engobami malovaný barevný obrázek, který je matný. Zbytek výrobku je naglazován glazurou v odstínech – bílá matná, bílá matná s modrými proužky, bílá lesklá, světle žlutá prokvétající lesklá. 

Všechny výrobky mají na spodní straně vyražený symbol určený pro styk s potravinami a v rámečku stočenou spirálou, což je logo dílny.

Na každém kusu je navázána papírová visačka s logem dílny a adresou. 

Způsob posouzení shody :   analýza dodaného vzorku na jejímž základě byl vystaven protokol o laboratorním rozboru vydaný Zdravotním ústavem se  sídlem ve Zlíně – územní pracoviště v Uherském Hradišti a taky Zdravotním ústavem se sídlem v Ostravě.

V Uherském Hradišti  01.09.2020