Logo
(Po-Pá, 10 - 18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 001 Kč a máte dopravu ZDARMA

Potřebujete poradit?

+420 777 090 890 (Po-Pá, 10 - 18 hod.)

 

                                                                  

Slide

Generátor

Krystal generátor čistí, zesiluje, stahuje, přijímá a harmonizuje energie, udržuje posvátnost prostoru domova, kde se spolu s tímto krystalem nacházíme. 

                                   

Tyto krystaly mohou být použity ke stahování informací - channelingu a k uzemnění čisté léčivé energie. 

Při práci s generátorem nastává silný a hluboký proces zvyšující vibrace jakéhokoli pozitivního záměru, který vytvoříme a pošleme. 

Generátory jsou energetické věže, na jednom konci stojící na ploché základně, aby uzemňovaly světelné léčivé síly, zatímco na druhém konci směřují svými dokonalými, do špice zformovanými šesti fazetami vzhůru k nebi. 

Promítají naše záměry, touhy, modlitby, přání, lásku a vysílají je ke Zdroji a stahují zpět léčivou energii pro nejvyšší dobro všech.

Mistrovský krystal generátor je hlavním prostředkem pro práci s léčivou energií a s naší duší. Pomůže nám zaměřit naši energii a naši pozornost na to, co je v životě důležité, podstatné, proč tu jsme a kam jdeme.

Tyto krystaly se vyskytují vzácně v přírodním surovém stavu - křišťál, záhněda, citrín a ametyst, ale taky do tohoto tvaru bývají různé krystaly mistrovsky broušeny. 

S těmito generátory můžeme dělat práci na vytváření hojnosti, léčení sebe i druhých, čistění naší aury a vyrovnávání čaker, šíření míru a tepla lásky těm, kteří to nejvíce potřebují...♡

                                       

Zobrazuji 1-3 z 3
  Růženín - broušený obelisk z Brazílie E. 88 g
  ks
   Růženín - broušený obelisk z Brazílie D. 74 g
   ks
    Růženín - broušený obelisk z Brazílie A. 83 g
    ks
    Produktů na stránku 4896144