Logo
(Po-Pá, 10 - 18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Mistrovské krystaly
  3. Tabulární krystal

Potřebujete poradit?

+420 777 090 890 (Po-Pá, 10 - 18 hod.)

 

                                                                  

Slide

Tabulární krystal

Tabulární krystaly mají plochý tvar, protože mají dvě strany, které jsou mnohem širší než ostatní dvě. Bývají aspoň dvakrát tak široké, jako hluboké. Krystaly mají tvar tabulky a jsou vynikající pro přenos energie a myšlenek. Jsou to komunikační krystaly. Předpokládá se, že obsahuje mnoho informací týkajících se naší planety Země.

                                   

Mnoho tabulárních krystalů má na svých stěnách zářezy a pruhy, které se můžou aktivovat při meditaci, když po nich předjíždíme prsty. Mohou pak do našeho podvědomí uvolnit uložené informace z krystalu... Meditace s těmito vysokovibračními krystaly usnadňuje sladění se s energií Země a napomáhá komunikaci s Vyššími říšemi.

Tabulární krystal je vhodné použít v okamžiku, kdy prožíváme nějaké zmatení, či když jsme si něco nesprávně vyložili.Volný tok energie v tomto krystalu může pomoci vyčistit energetické blokády spolu s naším nedorozuměním, což z něj dělá výborného pomocníka při komunikaci s ostatními a s našim vnitřním já.

Je vhodné ho použít i pro snadnou komunikaci mezi dvěma lidmi, kteří řeší nějaký problém. Jednoduše je dobré ho umístit někam na stůl do blízkosti komunikujících nebo nejlépe mezi ně. Krystal zajistí svou energií větší hloubku porozumění a empatie. Jsou to radostné a hravé krystaly, které svou energií rozdávají vtip a humor.

  • Tabulární krystaly mohou nabíjet jiné krystaly uložené v jejich blízkosti. Malé krystalky nebo šperky se můžou položit na jejich větší plochou stranu a ponechat na nabití přes noc.
  • Silnou stránkou tohoto Mistrovského krystalu je rovnováha a harmonie ♡ .