Logo
(Po-Pá, 10 - 18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 001 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Mistrovské krystaly
  3. Zvonící krystaly

Potřebujete poradit?

+420 777 090 890 (Po-Pá, 10 - 18 hod.)

 

                                                                  

Slide

Zvonící krystaly

Zvonící krystaly jsou většinou laserové hůlky, samostatné krystaly křišťálu, svou energií i vzhledem patřící do rodiny lemurských krystalů

Bývají často dlouhé a tenké s malými fazetami, širší ve své základně, úzké ve vrcholu. Přes jemné lemurské linie mívají výrazné hieroglyfycké leptání. 

Tyto krystaly byly poprvé objeveny v Brazílii, mohou však také pocházet i z Tibetu a dalších oblastí.

Zvonící nebo jiným názvem - zpívající krystal je naplněn starodávnou kreativní silou, která stvořila vesmír

Najít zvonící krystal je štěstí 

Zvuk zvonícího - zpívajícího krystalu není velmi hlasitý, je ale dobře slyšitelný pro naše uši - záleží taky na tom, čím ho rozezníváme.

Zvuk, který krystal vydává, je vyšší, jemný a jiskřivý a lze ho nejlépe například rozeznívat takto: krystal položíme na vhodnou podložku (někdy na kusu plsti nebo látky zní lépe, než jen na dřevě) a poklepeme na něj druhým tenkým laserovým krystalem křišťálu. Můžeme si poklepem vybrat nejvíce znějící stranu krystalu. Na více zvonících krystalů se dá takto i hrát a sestavit si své ladění tónů, protože každý krystal zní trošku jinak. Větší krystal lze také rozeznívat poklepem prstů s delšími nehty, ale zvuk není tak jasně a hlasitěji znějící. Chce si to s tím trochu "pohrát" a najít pro sebe nejvhodnější způsob...

Nejkrásnější zvuk tedy vydají vždy dva zvonící krystaly, které spolu rezonují ve vysokých vibracích a tento zvuk dál přenášejí. 

Pokud jsou dva zvonící krystaly jemně spojeny, jemně se dotýkají nebo je jedním o druhý jemně poklepáno, vydají jedinečný zvuk, který přirozeně rezonuje s vysokou vibrací ÓM.

Zvuk zvonícího krystalu je jemný vysoký lahodící tón. Je to zcela jiný zvuk, než vydávají dva "nezvonící" krystaly, kterými se o sebe poklepe. Zvuk "nezvonících" krystalů se dá přirovnat ke zvuku dvou kamínků, které do sebe narazí. Tento zvuk je takový "uzavřený" a krátký a dál se nenese. Podobné je to taky, když poklepeme nehty prstů na "nezvonící" krystal - vydá zvuk podobný tomu, když poklepeme prsty třeba o dřevěnou desku stolu. Oproti tomu zvuk dvou zvonících krystalů se dá přirovnat přibližně ke zvuku, který vydají skleničky při přiťuknutí... takový je to asi rozdíl. Pokud zaťukáme nehty prstů na zvonící krystal, vydá zvuk přibližně podobný tomu, když poklepeme nehty na sklo.

Zvonící krystaly vnášejí do života pocit štěstí a přijetí, pocit sounáležitosti. Být TADY a TEĎ.

Při meditaci otevírají bránu vědomí člověka do Vyšších dimenzí k mimořádné komunikaci s Vyšším Vědomím, k lepšímu porozumění smyslu života. Naplňují naše energetické pole Božským světlem.

Odstraňují negativní přesvědčení a vzorce v naší mysli, které by bránily v našem posunu a v naší cestě.

Jsou to úžasné léčivé krystaly, které nám pomáhají činit rozhodnutí, která jsou v harmonickém souladu s Nejvyšším Dobrem.

Tyto zvonící hůlky se propojují se všemi čakrami a nejsilnější spojení mají s korunní čakrou.

Svým zvukem harmonizují vysokovibrační energie aury a jemnohmotného těla a tím odstraňují disharmonii v těchto energiích.

Úžasný zážitek získáme při meditaci se zvukem dvou zvonících krystalů, které se navzájem dotýkají. Můžeme si jimi lehce a opatrně pohrávat v dlaních a různě jimi převalovat jeden přes druhý. 

Zvonící krystal je povznášejícím krystalem, díky kterému se budeme cítit lehce. 

Dodá nám optimismus a ujištění, že navzdory tomu, jak těžce určité věci na první pohled vypadají, bude zase všechno v pořádku...