Logo
(Po-Pá, 10 - 18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 001 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Dlouholetá tradice

 

                                                                  

Dlouholetá tradice

Jsme malá rodinná firma s výtvarným keramickým zaměřením, která má své místo na českém trhu již od druhé poloviny devadesátých let. 

Za tu dobu naše obrázky a naše malované keramické hrníčky udělaly radost hodně lidem a staly se součástí mnoha domovů. 

Ke keramické tvorbě přibyla časem další láska - krystaly a minerály s jejich nádhernou energií. A vše korunují úžasné vonné tyčinky od italské firmy FIORE D`ORIENTE ,  které nám přináší krásnou očistnou vůni do našeho každodenního života.

O tyto své lásky se chceme s vámi podělit v našem eshopu Timia.

Timia je místem, kde naše autorská keramika " keramická dílna Klubko ", krystaly a minerály " Strážci krystalů " a další milé věci v podobě náramků z drahých kamenů a vonné tyčinky " FIORE D` ORIENTE " mají svůj domov. Je pro nás šťastným místem, kde tvoříme a žijeme svůj život.
  •  Všechny výrobky nesou energii poctivé ruční práce.
Máme rádi ruční výrobu, neboť nese dotyk a energii lidské práce. U nás vše vyrábíme tradičně ručně. 
  • Od vytočení hrníčku z hlíny na hrnčířském kruhu a jeho doplnění ouškem, přes sušení, čištění, malování, glazování a několikeré dlouhé pálení v keramické peci. Proces celé výroby hrníčku trvá i několik týdnů, ale pak to stojí za to. Je to ještě stále ta poctivá ruční práce, kterou můžete vnímat, kdykoli takový předmět vezmete do rukou.
  •  Korálky z drahých kamenů jsou každé námi pečlivě vybírány a navlékány do energetických náramků.
  •  Nabízíme zde kromě velkého zastoupení surových přírodních kamenů, také hlavně převážně ručně tromlované nebo ručně broušené kameny.
  • Vonné tyčinky FIORE D´ORIENTE si italská rodinná firma nechává podle prastarých receptur z dob kadidlové stezky za časů Marca Pola namíchat z  čistých pryskyřic a bylin v Indii, kde má malou komunitu lidí, kteří vše podle odvěkých tradic zpracovávají ručně a se kterou obchoduje fair trade ♡.
  • Tady je spousta věcí hlavně z přírodnin a přírodních materiálů. Klademe důraz na přírodní materiály, na čistou energii Matky Přírody.Hlína je ze Země, kameny a krystaly jsou také dar z té samé Země, pryskyřice jsou dary Přírody.
Těší nás síla těchto věcí - ať už v něco přeměněných lidskýma rukama a nebo ponechaných ve své ryzí, čisté přírodní kráse  ♡