Logo
(Po-Pá, 10 - 18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 001 Kč a máte dopravu na výdejní místo ZDARMA
 1. Úvod
 2. Krystaly a minerály
 3. Archiv prodaných kamenů
 4. Obsidián stříbrný - ručně broušený a leštěný úhledný valounek - hmatka v extra kvalitě z Mexika H. 64 g

Obsidián stříbrný - ručně broušený a leštěný úhledný valounek - hmatka v extra kvalitě z Mexika H. 64 g

Nádherná a velmi příjemná hmatka ze stříbrného obsidiánu, kamene který je mečem proti negativní energii a kotvou, která nás udrží uzemněné a v klidu navzdory okolnostem

Stříbrný obsidián nebo-li obsidián se stříbrným leskem je varianta standardního černého obsidiánu, který je přírodním sopečným sklem.  Obsidián vznikl... celý popis
Dostupnost
Prodáno
Nejsme plátci DPH
270 Kč
Tento kus je již prodán
kódz23135
Kompletní specifikace

Stříbrný obsidián nebo-li obsidián se stříbrným leskem je varianta standardního černého obsidiánu, který je přírodním sopečným sklem. 

Obsidián vznikl vulkanickou činností z vyvřelé zemské lávy, která vyvřela do vody. Při kontaktu s vodou nastalo prudké ochlazení, což umožnilo vzniku této sklovité struktury. 

Stříbrný obsidián prochází stejnými přírodními vulkanickými procesy rychlého ohřevu a chlazení lávy, díky čemuž vzniká typický lesklý vzhled a krystalická struktura podobná sklu. 

Tato varianta se však vyznačuje výrazným stříbrným leskem.

Zajímavý šedo-černo-stříbřitý vzhled je výsledkem zachycení plynu ve zkapalněném magmatu, které po ochlazení vytvoří sopečné sklo.

Konečným výsledkem tohoto procesu je úžasný stříbrný třpyt, který dokonale doplňuje tmavý základ. 

To vše lze pozorovat tak, že se zadíváme na tento kámen pod určitým úhlem světla. Objeví se stříbrný záblesk, který jakoby vyzařoval zevnitř kamene.

Stříbrný obsidián je jedinečný kámen, který překypuje silnou energií a stejně jako jeho známější varianta-černý obsidián je velmi očistným, uzemňujícím a ochranným kamenem. Stříbrný obsidián je skvělým kamenem pro "cestování mimo naše tělo", neboť poskytuje silné spojení mezi fyzickým a astrálním tělem a tím zajišťuje bezpečný návrat duše.

Je to výborný kámen pro každého, kdo potřebuje pomoc s udržením pevných hranic v mezilidských vztazích, je taky vhodný pro toho, kdo se ocitne v nesnázích nebo není spokojen se svým životem. 

Připomíná nám, že jsme schopni řešit své vlastní problémy a dává nám moudrost, abychom převzali zodpovědnost nad svým životem a taky trpělivost, abychom mohli pokračovat po správné cestě, i když zrovna nemáme sílu, chuť a cítíme se frustrovaní. 

Umožňuje nám jasně komunikovat i o obtížných tématech. 

Pomáhá nám moudře volit slova a porozumět emocionálnímu dopadu našich slov, když cokoliv sdělujeme druhým. 

Učí nás být soucitnějšími se sebou samými a taky s ostatními, zvláště pokud máme tendenci příliš přísně soudit. 

Umožňuje nám vidět se tak, jak nás vidí ostatní, i když se nám tato realita vždy nemusí moc zamlouvat...

Stříbrný obsidián pomáhá porozumět našemu chování, vytříbit nežádoucí vlastnosti a dává nám trpělivost a vytrvalost věci změnit.

Tento léčivý kámen dokáže jemně vyzvednout na povrch naše dávno zapomenutá traumata a strachy a poskytuje nám moudrost a sílu, kterou potřebujeme, abychom se s těmito emocemi a vzpomínkami jednou provždy popasovali.

Svou energií nám umožňuje věci propustit a posunout se dál, nezůstávat stát na místě nebo motat se v kruhu.

Stříbrný obsidián je "kamenem znovuzrození"-podporuje nás v cestě za našimi sny a cíli, v cestě za novým životem.

Pomáhá nám rozumně myslet a efektivně plánovat. Připomíná nám, že jsme pány svého osudu a že máme inteligenci, rozum, srdce a cit, tedy vše potřebné k uskutečnění našich snů. 

Pomáhá nám k sobě přitahovat dobré příležitosti a dokázat je dobře využít 

 

 • Tato broušená a leštěná hmatka ze stříbrného obsidiánu má velmi příjemný oválnější tvar a dobře padne do každé dlaně. Lze ji používat k masáži bolavých a unavených míst všude na těle. Je uvolňující držet kámen v dlani a různě ho promačkávat a tím stimulovat energetická centra
 • Leštěná hmatka ze stříbrného obsidiánu může být také vaším kontaktním kamenem, který vám bude předávat svou silnou ochrannou a očistnou energii, kdykoli ho budete držet ve své dlani...♡
 • Je to nádherný kousek s krásnými stříbrnými odlesky
 • Kupujete přesně ten unikátní kus, který je zobrazen na fotografii 
 • Výborná výběrová kvalita AAA, příjemná energie, pohled na nádherný černo-stříbrný kámen dodá klid a inspiraci vaší duši
 • Země původu: Mexiko
 • Všechny krystaly vybíráme osobně, s citem a velmi pečlivě u českého dovozce ze zahraničí
 • Krystaly a minerály, které zde nabízíme, jsou krásné svou úžasnou energií, jsou čistě přírodní a stejně jako i my lidé, jsou zřídkakdy dokonalé. Jsou to výtvory Matky přírody, které mají za sebou nespočet milionů let, odolávaly po tu dobu mnoha přírodním vlivům a my nemůžeme zaručit jejich dokonalost nebo u krystalů naprosto dokonalé špičky nebo hrany fazet 
 • Každý kámen je originál a nese toho spoustu k předání...

Potřebujete poradit?

+420 603 516 265 (Po-Pá, 10 - 18 hod.)
Zboží zařazeno v kategoriích