Logo
(Po-Pá, 10 - 18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 001 Kč a máte dopravu ZDARMA
 1. Úvod
 2. Krystaly a minerály
 3. Archiv prodaných kamenů
 4. Lemurský tangerine laser krystal - malý surový Mistrovský krystal z Brazílie D. 4 g

Lemurský tangerine laser krystal - malý surový Mistrovský krystal z Brazílie D. 4 g

Vysokovibrační lemurský tangerine - mandarinkový krystal - nesoucí propojení, radost a uvolnění

Tangerine Lemurský krystal je vzácný křemen, prapůvodně čirý křišťál, který je přirozeně rezavě zbarven během svého růstu na svém povrchu oxidy železa... celý popis
Dostupnost
Prodáno
Nejsme plátci DPH
100 Kč
Tento kus je již prodán
kódz545
Kompletní specifikace

Tangerine Lemurský krystal je vzácný křemen, prapůvodně čirý křišťál, který je přirozeně rezavě zbarven během svého růstu na svém povrchu oxidy železa - hematitu a limonitu, což má za následek ohromující oranžový odstín krystalů, které zde nabízíme.

Škála barevnosti se pohybuje od žluté, přes oranžovou až po načervenalou. 

Podle svého zabarvení získal svůj název, který v překladu znamená mandarinka.

Mandarinkový  - tangerine lemurský krystal je krystal s vysokou energií, který podporuje radost a vyvážené vztahy. Aktivuje sakrální čakru, která stimuluje tvůrčí energii a inspiraci a uvolňuje vše, co by vás mohlo v životě držet zpět a vytváří pozitivnější vibrace. 

Mandarinkový lemurský krystal je také vynikajícím krystalem, který pomáhá s traumatem a s hojením našich duševních zranění z minulosti. Je to pozoruhodný nástroj, který se používá při práci s problémy vnitřního já (porozumění, přijetí, růst). Pomáhá čelit těmto vnitřním problémům bez hodnocení - bez úsudku nebo kritiky. Energie mandarinkového lemurského krystalu umožňuje odpuštění a odevzdání minulých traumat, které již neslouží a ve skutečnosti nás jen drží od dalšího postupu vpřed. 

Tyto vzácné mandarinkové lemurské krystaly jsou neuvěřitelně silné krystaly, které pomáhají rozšířit naše vědomí a umožňují nám připojit se k Vyššímu vědomí duše. Jsou to průvodci touto pozemskou rovinou a taky nás vedou k andělským a vesmírným energiím.

Většina mandarinkových krystalů lemurských semínek jsou malé krystalové hůlky s jedním zakončením, pocházející z dolů v oblasti Minas Gerais v Brazílii.

Říká se, že se tyto lemurské krystaly nacházejí volně ležící v jemném růžovém písku, který se nevyskytuje nikde v této oblasti kromě místa, kde se tyto úžasné krystaly nacházejí.

Energie mandarinkového krystalu zapaluje svým ohněm náš tvůrčí potenciál, dává nám do života pocit lehkosti, máme radost z tvorby, můžeme dělat to, co nás naplňuje a baví a to nás dělá šťastnými

 

 • Mandarinkový krystal můžeme nosit stále při sobě jako talisman a užívat si jeho nádhernou, podporující energii. Přináší nápady, poskytuje uvolnění a doplnění energie po náročném dni. Můžeme si z něj nechat udělat šperk, přívěšek, prsten...
 • Můžeme s ním meditovat, položit si ho pod úroveň pupku a když vdechujeme, můžeme si představovat, jak do nás vstupuje oranžové mandarinkově zbarvené světlo a otevírá naši druhou čakru
 • Pokud chceme podpořit sexuální energii, umístíme si do ložnice tangerine krystal
 • Ke svému životu můžeme díky energii  tangerine krystalu přistupovat s hravostí, zvědavosti, kreativitou, vášní, humorem a radostným nadšením

Všechny  mandarinkové - tangerine Lemurské krystaly , které zde nabízíme, jsou Mistrovskými krystaly  a jsou nositeli vysokovibrační energie a učitelé jednoty.

Připomínají nám, že i když jsme samostatné, jedinečné bytosti, všichni jsme navzájem propojeni na úrovni duše

Tento krystal nese energii:  Laserová hůlka

(Více informací se dočtete, kliknete - li na barevně zvýrazněná interaktivní políčka různě v textu) 

Krystaly, které patří dle metafyzického popisu do skupiny Mistrovských krystalů, vytvářejí různé formace a různé geometrické seskupení fazet. Díky tomuto uspořádání se každý projevuje odlišnými energetickými vlastnostmi a odlišným zaměřením.

Mistrovské krystaly  jsou krystaly, o nichž se říká, že jsou již programovány Matkou Zemí pro konkrétní použití v duchovní a krystalové léčivé práci. 

Jsou to naši světelní Mistři a Učitelé, skrze něž nám může být hodně osvětleno

 

 • Kupujete přesně ten kus, který je vyfocen na fotografii
 • Kvalitní, vzácný a naprosto úžasný přírodní krystal lemurský tangerine 
 • Země původu: Brazílie, Minas Gerais, důl Santinho
 • Všechny krystaly vybíráme osobně, s citem a velmi pečlivě u českého dovozce ze zahraničí
 • Krystaly a minerály, které zde nabízíme, jsou krásné svou úžasnou energií, jsou čistě přírodní a stejně jako i my lidé, jsou zřídkakdy dokonalé. Jsou to výtvory Matky přírody, které mají za sebou nespočet milionů let, odolávaly po tu dobu mnoha přírodním vlivům a my nemůžeme zaručit jejich dokonalost nebo u krystalů naprosto dokonalé špičky nebo hrany fazet. Snažíme se je zachytit pokud možno z více stran na fotografiích

• Každý kámen je originál a nese toho spoustu k předání...♡

Potřebujete poradit?

+420 777 090 890 (Po-Pá, 10 - 18 hod.)
Zboží zařazeno v kategoriích