Logo
(Po-Pá, 10 - 18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 001 Kč a máte dopravu ZDARMA
 1. Úvod
 2. Krystaly a minerály
 3. Archiv prodaných kamenů
 4. Lemurský krystal - surová Mistrovská křišťálová hůlka z brazilské Diamantiny D. 211 g ~ Transmitter

Lemurský krystal - surová Mistrovská křišťálová hůlka z brazilské Diamantiny D. 211 g ~ Transmitter

Mistrovský vysokovibrační lemurský krystal z mimořádné oblasti Diamantina

Lemurské krystaly  byly objeveny v horském dole Diamantina v Minas Gerais v Brazílii na přelomu tisíciletí. Jsou to křemenné krystaly křišťálu. Mnoha... celý popis
Dostupnost
Prodáno
Nejsme plátci DPH
1 500 Kč
Tento kus je již prodán
kódz537
Kompletní specifikace

Lemurské krystaly  byly objeveny v horském dole Diamantina v Minas Gerais v Brazílii na přelomu tisíciletí.

Jsou to křemenné krystaly křišťálu.

Mnoha léčiteli v nich byl ihned rozpoznán nový a jedinečný léčivý typ krystalu. 

Lemurské krystaly jsou mimořádné a jsou na první pohled rozeznatelné od jiných krystalů i tím, že mají příčné linie a znatelné nebo velmi jemné vroubky stoupající jako žebřík od spodní části až k vrcholu.

Pozor - ale ne každý krystal s proužky - příčnými liniemi je lemurským krystalem! Lemurské krystaly mají ještě jiné poznávací znaky a zvláštní formování fazet :)

Jedna stěna lemurského krystalu bývá více matná, druhá je zase o něco jasnější. Jedna strana spolu s ukončovací fazetou vypadá tak trochu jako jazyk - je širší, druhá zase jako připínáček, zužuje se do úzké špičky nebo škvírky...a tak se to různě střídá. Někdy mívají na stěnách i leptané znaky, čárky nebo různé zubaté obrazce. Tyto krystaly mívají často matný povrch a mnohé z nich mají i narůžovělý nádech, což je způsobeno jemným průhledným povlakem železa. 

Lemurské krystalky jsou z mimořádné oblasti Diamantina, kde se nacházejí světelné krystaly křišťálu a mnoho dalších druhů krystalů. Spousta z těchto krystalů z této oblasti může mít znatelný jemný povlak železa nebo bělavý matný povlak jiných oxidů a díky tomu tedy víme, že neprošly drsným procesem čištění krystalů od nánosů oxidů pomocí kyselin (jak je tomu u jiných krásně čistých krystalů), ale byly čištěny jemnější a šetrnější metodou nebo nebyly čištěny vůbec. Zůstaly hodně přírodní.

Metafyzicky jsou to velmi speciální krystaly

Obsahují informace a kódy pradávných znalostí, které nás mohou spojit s obdobím, kdy existovala Lemurie. Přinášejí hlubokou moudrost a vyzařují léčivou, milující energii

Lemurské krystaly jsou spojeny s ženskou energií a s energií jin. Pomáhají nám spojit se se všemi ženskými archetypy, bohyní, velkou matkou a božskými ženskými vibracemi.

Lemurie se nám těmito krystaly připomíná jako civilizace s jiným, Vyšším druhem vědomí, které bylo mnohem více zaměřeno na emocionální a duchovní dimenze. 

Jejich zmizelý svět byl založen na Vyšších principech, než je momentálně založen svět náš. Byl to svět jednoty, pospolitosti a propojenosti.

Lemurské krystaly jsou Učitelé, kteří nás učí jednotě a připomínají nám, že i když jsme samostatné jedinečné bytosti, všichni jsme navzájem propojeni na úrovni duše...

Všechny lemurské krystaly, které zde nabízíme, jsou Mistrovskými krystaly a jsou nositeli vysokovibrační energie.

Tento krystal nese energii:  Transmitter

(Více informací se dočtete, kliknete - li na barevně zvýrazněná slova různě v textu)

Krystaly, které patří dle metafyzického popisu do skupiny Mistrovských krystalů, vytvářejí různé formace a různé geometrické seskupení fazet. Díky tomuto uspořádání se každý projevuje odlišnými energetickými vlastnostmi a odlišným zaměřením.

Mistrovské krystaly  jsou krystaly, o nichž se říká, že jsou již programovány Matkou Zemí pro konkrétní použití v duchovní a krystalové léčivé práci. 

Jsou to naši světelní Mistři a Učitelé, skrze něž nám může být hodně osvětleno.

 

 • Kupujete přesně ten kus, který je vyfocen na fotografii
 • Nádherná světelná energie, extra kvalita 
 • Exkluzivní, vzácný a naprosto úžasný - skutečný pravý přírodní lemurský krystal  
 • Země původu: Brazílie, Minas Gerais, důl Diamantina
 • Všechny krystaly vybíráme osobně, s citem a velmi pečlivě u českého dovozce ze zahraničí
 • Krystaly a minerály, které zde nabízíme, jsou krásné svou úžasnou energií, jsou čistě přírodní a stejně jako i my lidé, jsou zřídkakdy dokonalé. Jsou to výtvory Matky přírody, které mají za sebou nespočet milionů let, odolávaly po tu dobu mnoha přírodním vlivům a my nemůžeme zaručit jejich dokonalost nebo u krystalů naprosto dokonalé špičky nebo hrany fazet. Snažíme se je zachytit pokud možno z více stran na fotografiích
 • Každý kámen je originál a nese toho spoustu k předání...

Potřebujete poradit?

+420 777 090 890 (Po-Pá, 10 - 18 hod.)
Zboží zařazeno v kategoriích