Logo
(Po-Pá, 10 - 18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 001 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Krystaly a minerály
  3. Archiv prodaných kamenů
  4. Rubín ve fuchsitu - ručně tromlovaný valounek z Indie J. 28 g

Rubín ve fuchsitu - ručně tromlovaný valounek z Indie J. 28 g

Ručně tromlovaný kámen pohody rubín ve fuchsitu

Rubín ve fuchsitu je kámen vynikající kvality, zobrazující krásné purpurové barvy korundu rubínu v zeleném fuchsitu. Modrý kyanit se mísí v celém bare... celý popis
Dostupnost
Prodáno
Nejsme plátci DPH
154 Kč
Tento kus je již prodán
kódz486
Kompletní specifikace

Rubín ve fuchsitu je kámen vynikající kvality, zobrazující krásné purpurové barvy korundu rubínu v zeleném fuchsitu. Modrý kyanit se mísí v celém barevném poli, což všemu dodává tyrkysově modrý podkres.

Rubín i fuchsit se vytvářejí nezávisle na sobě, ale občas se vyskytují společně a vznikne unikátní kombinace rubín ve fuchsitu. 

Rubín se vyskytuje ještě v zoisitu, který je taktéž zelený. Tyto dvě kombinace se od sebe dají odlišit tím, že kolem rubínu, který je ve fuchsitu, vytváří kyanit jemný namodralý prstenec, zatímco u zoisitu není.

Fuchsit, známý jako zelený muskovit, je krystalem z rodiny slídy. Jeho krásně zelená je způsobená chromem. Nachází se v barvách od světle zelené až po tmavě zelenou. 

Fuchsit je kámen plný lásky a soucitné energie.

Poskytuje jasnost vhledu a myšlení, rozšiřuje vědomí a umožňuje nám spojit se a komunikovat s naším vnitřním já. Když jsme schopni se podívat hluboko dovnitř sebe, pochopíme, co je třeba propustit a co naopak přijmout. 

Usnadňuje tok pozitivní energie skze celé naše tělo.

Přináší uvolnění a vnitřní pohodu.

Dokáže odlehčit tíži, kterou neseme dennodenně na svých bedrech. Poskytuje výživné vibrace tělu, srdci a naší duši ♡

Rubín ve fuchsitu je krásnou kombinací lásky, plodnosti a pozitivního růstu. 

Kontrastní barvy a rozdílné tvrdosti těchto spojených minerálů jsou úžasným symbolem jednoty, pospolitosti a trvalého pouta. 

Je to kámen srdeční čakry. Rubín ve fuchsitu nám pomáhá očistit se od negativní připoutanosti a umožňuje uzdravení našeho energetického pole srdce .

Rubín ve fuchsitu byl objeven teprve nedávno v jižní Indii. Tato kombinace minerálů je velmi žádaná a vzácná. 

Prudká a odvážná energie Rubínu v kombinaci s uklidňujícími a omlazující i vibracemi fuchsitu nás vede k poznání, že můžeme cokoliv, když tomu otevřeme své srdce i mysl   

 

  • Všechny krystaly pro vás vybíráme osobně, s citem a velmi pečlivě u českého dovozce ze zahraničí.
  • Země původu: Indie
  • Rubín ve fuchsitu  je nádherný, ručně tromlovaný kámen s krásnou barvou i energií a pěkným tvarem dobře padnoucím do dlaně.
  • Kupujete přesně ten jedinečný kus, který je vyfocen na fotografii. 
  • Krystaly a minerály, které zde nabízíme, jsou krásné svou úžasnou energií, jsou čistě přírodní a stejně jako i my lidé, jsou zřídkakdy dokonalé. Jsou to výtvory Matky přírody, které mají za sebou nespočet milionů let, odolávaly po tu dobu mnoha přírodním vlivům a my nemůžeme zaručit jejich dokonalost nebo u krystalů naprosto dokonalé špičky nebo hrany fazet. Snažíme se je zachytit pokud možno z více stran na fotografiích. 
  • Každý kámen je originál a nese toho spoustu k předání...

Potřebujete poradit?

+420 777 090 890 (Po-Pá, 10 - 18 hod.)
Zboží zařazeno v kategoriích