Logo
(Po-Pá, 10 - 18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. Krystaly a minerály
 3. Archiv prodaných kamenů
 4. Laserová hůlka - surový Mistrovský krystal z Brazílie D. 17 g - Tantrické dvojče

Laserová hůlka - surový Mistrovský krystal z Brazílie D. 17 g - Tantrické dvojče

Laserová hůlka z Diamantiny - velmi mocný léčivý krystal bílého světla

Laserová hůlka je dlouhý štíhlý krystal křišťálu , který se postupně zužuje od základny ke špičce. Stěny krystalu vykazují často mírnou křivku nebo oh... celý popis
Dostupnost
Prodáno
Nejsme plátci DPH
220 Kč
Tento kus je již prodán
kódz458
Kompletní specifikace

Laserová hůlka je dlouhý štíhlý krystal křišťálu , který se postupně zužuje od základny ke špičce. Stěny krystalu vykazují často mírnou křivku nebo ohyb. Fazety na špičce jsou často velmi malé, ale musí být přítomny, aby byl krystal účinný jako laserová hůlka. Toto jejich malé zakončení způsobí, že vyslaná energie pulzuje v úzkém, těsném proudu a vytvoří se tak intenzivní laserový paprsek.

Laserová hůlka je velmi mocný nástroj, který díky tomu, že zaměřuje energii na koncentrovaný paprsek, lze použít k přesnému hojení konkrétních bodů fyzického těla nebo k zacelení aurického pole. 

Laserové hůlky nesou lemurskou energii  a kdysi dávno se také používaly v léčivých chrámech zmizelé Lemurie.

Laserové krystaly, které mají jedinečné leptání a zvláštní hieroglyfy na svém povrchu, si uchovávají záznamy událostí a prožitků, kterým byly v dávných časech Lemurie energeticky přítomny. Obsahují informace týkající se uzdravení, které se osvědčilo v průběhu věků v celém vesmíru. Jsou to v podstatě galaktické knihovny... Jsou kódovány záznamy informací z jiných hvězdných systémů. Starověké civilizace používaly krystaly jako most mezi dimenzemi a jako nástroj pro ukládání dat a informací, pro telepatickou komunikaci s ostatními planetárními bytostmi.

Laserové hůlky jsou ideálním nástrojem pro aktivaci čaker, opravu aury, stimulaci meridiánového systému, ke zvýšení energie dalších léčivých krystalů a navýšení vědomí. 

Mohou být použity na vyčištění prostoru od negativity, vytvoření ochranných bariér, k přenesení léčebné energie na sebe nebo někoho jiného. 

Tyto hůlky lze použít také během meditace k navázání jemnější komunikace s ostatními světy - krystalickým světem a vnitřním světem sebe sama. 

Tyto krystaly vyzařují nádhernou energii, jsou stálým zdrojem bílého světla ♡

 Práci s laserovou hůlkou neberte na lehkou váhu, pracujte s ní pomalu a opatrně. Vzhledem k velké síle laserových hůlek  doporučujeme, aby byly vždy používány v souladu s Nejvyšším Dobrem 

Všechny laserové hůlky, které zde nabízíme, jsou Mistrovskými krystaly  a jsou nositeli léčivé vysokovibrační energie.

Tento krystal nese energii:    Strážci záznamůTantrická dvojčata + Katedrála 

(Více informací se dočtete, kliknete - li na barevně zvýrazněná interaktivní políčka různě v textu)

Krystaly, které patří dle metafyzického popisu do skupiny Mistrovských krystalů, vytvářejí různé formace a různé geometrické seskupení fazet. Díky tomuto uspořádání se každý projevuje odlišnými energetickými vlastnostmi a odlišným zaměřením.

Mistrovské krystaly  jsou krystaly, o nichž se říká, že jsou již programovány Matkou Zemí pro konkrétní použití v duchovní a krystalové léčivé práci. 

Jsou to naši světelní Mistři a Učitelé, skrze něž nám může být hodně osvětleno.

 

 • Kupujete přesně ten laserový krystal, které je vyfocen na fotografii
 • Nádherná světelná léčivá energie
 • Vzácné, mimořádné a naprosto úžasné přírodní laser krystaly 
 • Země původu: Brazílie, Minas Gerais, důl Diamantina
 • Všechny krystaly vybíráme osobně, s citem a velmi pečlivě u českého dovozce ze zahraničí
 • Krystaly a minerály, které zde nabízíme, jsou krásné svou úžasnou energií, jsou čistě přírodní a stejně jako i my lidé, jsou zřídkakdy dokonalé. Jsou to výtvory Matky přírody, které mají za sebou nespočet milionů let, odolávaly po tu dobu mnoha přírodním vlivům a my nemůžeme zaručit jejich dokonalost nebo u krystalů naprosto dokonalé špičky nebo hrany fazet. Snažíme se je zachytit pokud možno z více stran na fotografiích
 • Každý kámen je originál a nese toho spoustu k předání... ♡

Potřebujete poradit?

+420 777 090 890 (Po-Pá, 10 - 18 hod.)
Zboží zařazeno v kategoriích