Logo
(Po-Pá, 10 - 18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. Krystaly a minerály
 3. Křišťál
 4. Křišťál se sagenitem, surový Mistrovský krystal - drúza z Brazílie B. 29 g

Křišťál se sagenitem, surový Mistrovský krystal - drúza z Brazílie B. 29 g

Mistrovský světelný vysokovibrační krystal - drúza se Sagenitem

Éterické aspekty sagenitu přinášejí lásku a sílu, což nám umožňuje cítit se zranitelnými a přesto chráněnými a v bezpečí. Sagenit v křišťálu nám svou ... celý popis
Dostupnost
Prodáno
Nejsme plátci DPH
400 Kč
Tento kus je již prodán
 • Kompletní specifikace
 • Křišťál se sagenitem, surový Mistrovský krystal - drúza z Brazílie B. 29 g
  Křišťál se sagenitem, surový Mistrovský krystal - drúza z Brazílie B. 29 g
  Prodáno
  400 Kč
Kompletní specifikace

Éterické aspekty sagenitu přinášejí lásku a sílu, což nám umožňuje cítit se zranitelnými a přesto chráněnými a v bezpečí. Sagenit v křišťálu nám svou energií usnadňuje přizpůsobování se změnám a porozumění různým lekcím života, umožňuje nám rozvíjet se a duchovně růst.

Ovlivňuje fyzické, éterické i astrální tělo, pomáhá nám dostat se ke kořenu problému.

Jeho energie je stabilizující a ukotvující. Můžeme směle vykročit vpřed a přitom "neulítneme", zůstaneme nohama pevně na zemi.

Přináší do našeho života pořádek, rozum a klid.

Je to vzácný, krásný a moudrý krystal .

Křišťál se sagenitem je mistr léčitel, který odstraňuje negativní energii a poskytuje ochranu našemu silovém poli a prostředí, kde žijeme a nabíjí ho pozitivní energií .

Krystaly křišťálu - drúza s Inkluzí sagenitu , které zde nabízíme, jsou Mistrovskými krystaly a jsou nositely vysokovibrační energie.

Tento krystal - drúza nese energii: Strážci záznamů

(Více informací o sagenitu a dalších se dočtete, kliknete - li na barevně zvýrazněná interaktivní políčka různě v textu).

Krystaly, které patří dle metafyzického popisu do skupiny Mistrovských krystalů, vytvářejí různé formace a různé geometrické seskupení fazet. Díky tomuto uspořádání se každý projevuje odlišnými energetickými vlastnostmi a odlišným zaměřením.

Mistrovské krystaly  jsou krystaly, o nichž se říká, že jsou již programovány Matkou Zemí pro konkrétní použití v duchovní a krystalové léčivé práci. Jsou to naši světelní Mistři a Učitelé, skrze něž nám může být hodně osvětleno

 • Kupujete přesně ten kus, který je vyfocen na fotografii. 
 • Vysoká extra kvalita, krystaly plné zlatého sagenitu
 • Země původu : Brazílie, Minas Gerais
 • Všechny krystaly vybíráme osobně, s citem a velmi pečlivě u českého dovozce ze zahraničí.
 • Krystal je tu pro někoho, kdo je na cestě svého poznání, je otevřeného srdce a má v sobě touhu poznat a pochopit kdo je, proč tu je a vzpomenout si na své poslání... Krystal je tu  pro toho, kdo hledá...
 • Krystaly a minerály, které zde nabízíme, jsou krásné svou úžasnou energií, jsou čistě přírodní a stejně jako i my lidé, jsou zřídkakdy dokonalé. Jsou to výtvory Matky přírody, které mají za sebou nespočet milionů let, odolávaly po tu dobu mnoha přírodním vlivům a my nemůžeme zaručit jejich dokonalost nebo u krystalů naprosto dokonalé špičky nebo hrany fazet. Snažíme se je zachytit pokud možno z každé strany na fotografiích. 

• Každý kámen je originál a nese toho spoustu k předání...♡