Logo
(Po-Pá, 10 - 18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. Krystaly a minerály
 3. Archiv právě prodaných kamenů
 4. Angelit surový kámen z Peru J. 103g

Angelit surový kámen z Peru J. 103g

Přírodní vysokovibrační kámen Angelit

Nádherně bledě modrý andělský kámen Angelit symbolizuje nekonečný mír a přátelství. Navozuje hluboký pocit klidu a spočinutí. Uklidňuje naše energie a... celý popis
Dostupnost
Prodáno
Nejsme plátci DPH
95 Kč
Tento kus je již prodán
kódstaMat 140
Kompletní specifikace

Nádherně bledě modrý andělský kámen Angelit symbolizuje nekonečný mír a přátelství. Navozuje hluboký pocit klidu a spočinutí. Uklidňuje naše energie a pomáhá nám zůstat klidnými i ve stresujících situacích. Přeměňuje bolest v uzdravení a napomáhá hojení. Usnadňuje nám kontakt s našimi anděly a pomáhá nám spojit se s naším Vyšším Já.

Tento kámen je jako andělské pohlazení  ♡ .

 • Všechny krystaly pro vás vybíráme osobně, s citem a velmi pečlivě u českého dovozce ze zahraničí.
 • Země původu: Peru
 • Tento nádherný přírodní kámen angelitu je lehce otryskován a tím je zbaven hnědé svrchní krusty, aby vynikla jeho krásná, světle modrá podstata v plné kráse. Zachoval si přírodní charakter a vyzařuje z něj krásná, uklidňující energie. Svým přirozeným tvarem i barvou může připomínat křídlo anděla či obláček na nebi.
 • Vysoká kvalita
 • Kupujete přesně ten jedinečný kus, který je vyfocen na fotografii. 
 • Krystaly a minerály, které zde nabízíme, jsou krásné svou úžasnou energií, jsou čistě přírodní a stejně jako i my lidé, jsou zřídkakdy dokonalé. Jsou to výtvory Matky přírody, které mají za sebou nespočet milionů let, odolávaly po tu dobu mnoha přírodním vlivům a my nemůžeme zaručit jejich dokonalost nebo u krystalů naprosto dokonalé špičky nebo hrany fazet. Snažíme se je zachytit pokud možno z každé strany na fotografiích. Kameny fotíme venku, v každém ročním období, na přirozeném denním světle.
 • Každý kámen je originál a nese toho spoustu k předání...♡

Potřebujete poradit?

+420 777 090 890 (Po-Pá, 10 - 18 hod.)
Zboží zařazeno v kategoriích